lady-golf-250Květnový pátek 17. 5. bude ve znamení dámského golfu. Přijměte srdečné pozvání na třetí ročník přátelského turnaje pro dámy. Tentokrát se uskuteční v krásném prostředí Kořenec Golf & Ski resortu.

Tato ryze dámská akce je připravena pro vás, dámy golfistky, a také pro vaše kolegyně, obchodní partnerky nebo kamarádky, které si přejí společně s vámi zažít atmosféru golfového turnaje. V rámci sportovního dne budete mít příležitost navázat nová přátelství a také si osvojit golfovou etiketu a nová pravidla golfu. Dámy negolfistky si mohou vyzkoušet, v čem spočívá kouzlo tohoto elegantního sportu. A golfistky si na tomto krásném přírodním hřišti mohou užít pěknou atmosféru a snížit handicap.

Pro každou dámu máme připraveno překvapení. A vítězky turnaje i golfové akademie se mohou těšit na lákavé ceny. Hrajeme o dovolenou v zahraničí s CK Brenna, o víkendový pobyt ve Villa domě na Kořenci, relaxační sedací vak, dále o voucher na cestu do New Yorku, voucher na pořízení golfových nebo slunečních brýlí, kosmetické balíčky firmy Babor, vouchery na wellness pobyt v hotelu Orea Santon, stylové podkolenky na golf a další krásné ceny.

Přijďte si užít společně sportovní den s golfem, krásné hřiště, pohostinnost místní restaurace, bohatý catering i na hřišti a pestrý program partnerů akce. Bližší informace jsou uvedeny v pozvánce.

Těšíme se na vaši účast.

Kořenec Golf & Ski resort
https://www.korenec-golf.cz/

Přihlášení na turnaj zde:
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=563118053


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...