Golf aktuálně Výborné vysvědčení pro Raiffeisenbank Prague Golf Masters

Pořadatelé turnaje Raiffeisenbank Prague Golf Masters obdrželi tento týden hodnotící zprávu, kterou na druhý ročník akce, hrané 22. – 24. června 2012, vypracovali Ladies European Tour a ředitel turnaje Andy Lott. Stučně řečeno, vysvědčení dopadlo výborně.

Zpráva podrobně rozebírá a hodnotí všechny hlavní aspekty turnaje, který se s dotací 250 000 eur konal v Albatross Golf Resortu ve Vysokém Újezdu u Prahy.
Doprava hráček, ať už limuzínami BMW nebo autobusy, mezi hřištěm, hotelem a letištěm byla hodnocena jako „extrémně dobrá". Tour ocenila jak novou Players lounge neboli prostor pro hráčky, letos umístěný ve stanu u klubovny, tak catering, u kterého vyzdvihla kvalitu i dostupnost po celý den. Stejně tak bylo hodnoceno občerstvení hráček na odpalištích.
Nový oficiální hotel Park Inn ocenily hráčky vzhledem k dostupnosti centra Prahy. Díky kvalitní dopravě tak nevadila ani větší vzdálenost na hřiště ve srovnání s loňským hotelem. Na hřišti pak sklidil kladné body servis, zahrnující například fyzioterapeutickou jednotku nebo systém zaznamenávání skóre.

Samotnou kvalitu hřiště popsal ředitel turnaje Andy Lott jako „opět vynikající, s odpališti, fairwayemi i greeny v nedotčeném stavu. Jde o jedno z nejlepších dějišť LET v celé sezoně a tým greenkeeperů v čele s Jiřím Dvořákem nelze dost vynachválit. Set up hřiště je vyzývající, ale přesto k hráčkám férový. Vynikající je také tréninkové zařízení."
Tour ocenila práci, kterou odvedl promotérský tým společnosti Goram v čele s Robertem Klotzem a také podporu majitele hřiště Jiřího Šimáněho a prezidenta České golfové federace Jana Jenčovského spolu s nasazením federačních rozhodčích. Poděkování ze strany tour zamířilo také ke sponzorům v čele s Raiffeisenbank.

Vyzdvižena byla mediální odezva turnaje s 42 akreditovanými zástupci médií včetně Sky Sports Italia a reportážemi, kreré zaznamenaly např. britský Daily Telegraph nebo americká stanice ESPN. Tour si všimla tří čtyřicetiminutových sestřihů dne a stejně dlouhého závěrečného summary turnaje, vysílaných aktuálně na ČT4 Sport. Televizní rozhovory s hráčkami využivala samotná LET na svých stránkách a distribuovala je dále pro ESPN nebo Golf Channel. Ocenění sklidilo i tiskové středisko, jeho umístění a internetové připojení.

Na internetovou stránku LET kliklo během turnaje celkem 63 190 návštěvníků a strávilo zde v průměru 2 minuty a 53 vteřin. Nejvíce návštěvníků bylo z Velké Británie (12 130), USA (10 829) a Česka (7 269).
Již nyní připravuje promotérská společnost Goram příští, třetí ročník turnaje Ladies European Tour. O průběhu příprav na rok 2013 bude pravidelně informovat.

Reakce hráček po letošním turnaji najdete ZDE>>>

Zdroj: TZ, Raiffeisenbank Prague Golf Masters


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...