Golf aktuálně Pátky ve Mstěticích: nejprve hra, po ní grilovačka

Což takhle zahrát si páteční odpolední turnaj a po něm si vychutnat grilovačku plnou specialit? Ve Mstěticích už mají tyto akce mnohaletou tradici. Hráči si nejprve odehrají turnaj a pak je čeká večerní posezení u dobrého jídla a vína. Green fee činí 650 Kč a startovné 350 Kč. V ceně je zahrnuto zpracování výsledku a neomezená konzumace specialit z grilu.

Páteční grilování je určeno hráčům i nehráčům. Program je jednoduchý. Pro hráče začíná turnaj s postupným startem ve 13 hodin, nehráči mohou přijít kdykoli. Letos poprvé nepůjde o HCP den, ale o regulérní hru o ceny, konkrétně o green fee na partnerská hřiště.

Večerní posezení má začátek zhruba v 17 hodin. Menu bude stručné a výstižné. Zeleninové saláty, různé dresinky, steaky, špízy, nudle atd. Základem jsou naprosto čerstvé suroviny. Termíny pátečních turnajů: 21. 7., 28. 7., 4. 8. a 25. 8. Registraci lze provést buďto přes server ČGF nebo prostřednictvím recepce mstětického klubu. Více informací najdete na www.golfmstetice.cz.

Zdroj: Daniel Rojan, GC Mstětice


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...