Golf aktuálně Na Hluboké proběhl předposlední Junior Golf Cup; finále bude 18. října

Předposlední letošní Junior Golf Cup (20. září) byl plný začínajících golfistů, kterých se nakonec přihlásilo 25. Při registraci obdržely děti svačinu do bagu, aby měly dost síly během turnaje, který se zdál být velmi náročný. Poté se společně s rodiči a trenérem Pavlem Ambrožem přemístili na veřejné 9 jamkové hřiště. Pro děti byla připravena vložená soutěž – longest drive, který byl umístěn na jamce č. 9 a byl společný pro děvčata i chlapce.

Děti byly podporovány rodiči, kteří doufají, že budou mít doma velkého golfistu. Trenéři na hráče svědomitě dohlíželi a motivovali je k lepším výkonům. Dětem přálo i počasí a celou hru jim svítilo sluníčko.

Děti došly po poledni a žízeň po velkých výkonech mohly uhasit na terase. Poté netrpělivě čekaly na zveřejnění výsledků.

Pro každého účastníka byla připravena medaile. Vítězové dostali diplom a pohár. Předávání cen se ujal Pavel Ambrož. Na dětech byla vidět radost, občasná únava na jejich rodičích, kteří doprovázeli své děti a počítali jim výsledky. Vyhlašovalo se ve dvou kategoriích, ale vítězem byly vlastně všechny děti, které došly.

Rádi bychom Vás pozvali na finálový turnaj Junior Golf Cup, který se koná v neděli
18. 10. 2015. Více informací naleznete na našich stránkách www.golfhluboka.cz, nebo na serveru ČGF.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...