Golf aktuálně Hořehledský turnajový podzim

Vážení členové a návštěvníci PilsnerGolf Resortu Hořehledy, na Svatováclavský texas máme oproti minulým letům netradičně málo účastníků, takže pokud máte na tento pátek ještě volno, přihlaste se, protože šance na výhru je vysoká!

Turnaje do konce letošní sezony
Svatováclavský texas 28. 9.
Tradiční turnaj dvojic na 18 jamek

Říjnový stableford 7. 10.
Skvělá příležitost pro golfové začátečníky, nováčky a stydlíny. Hrajeme muži a ženy zvlášť a obě kategorie na stableford.

Finále PGL 14. 10.
Turnaj spřátelené Pošumavské golfové ligy, hlásit se emailem u Pepy Majera.

Poslední šlajs 28. 10.
Oficiální rozloučení s golfovou sezonou, kdy si po devítce dáme parádní oběd a povíme si o tom, co plánujeme v Hořehledech do budoucna.

Crosscountry 4. 11.
Nejoblíbenější turnaj pozdního podzimu, kdy si někteří zahrají hřiště zcela jinak, než jsou zvyklí. A my ostatní tak, jak ho hrajeme vždy.

Máme hole v ruce 17. 11.
Společná akce s Pošumavskou golfovou ligou. Texas dvojic, které se losují až na místě. Stávající členové KSČM a bývalí členové Lidových milicí startovné 1 000 Kč, všichni ostatní zdarma. Fee pro nečleny 300 Kč! Hřiště už je v hlubokém podzimním režimu a tak jde především o zábavu!

Více informací na www.golf-horehledy.cz

Zdroj: PilsnerGolf Resort Hořehledy


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...