Golf aktuálně Den otevřených dveří na Driving Range Švábův Hrádek

Golf Resort Hluboká si Vás dovoluje pozvat na Den otevřených dveří na partnerském driving range, který se koná v sobotu 30. 07. 2016 na Driving Range Švábův Hrádek. Místo akce se nachází v Českých Budějovicích. Lekce golfu a zapůjčení vybavení jsou pro účastníky zcela zdarma!

Program: 11:00 – 15:00 hodin Celkem proběhne pět lekcí v každou celou hodinu pod vedením zkušeného golfového trenéra. Lekce jsou zaměřené na dlouhé (na driving range) a krátké rány (na putting greenu). Po každé lekci proběhne miniturnaj účastníků.
Přijďte si užít odpoledne plné zábavy a golfových zážitků s celou rodinou!! Pokud si v rámci Dne otevřených dveří zakoupíte některé z členství v Golfovém klubu Hluboká nad Vltavou, získáte speciální slevu!
Prosíme o potvrzení účasti na tel.: +420 776 826 376, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...