das-arxOdpovězte na otázku dole v textu a vyhrajte! Moderní pokoje s jasnými liniemi, malé wellness, příjemná atmosféra v baru, kulinářské zážitky na nejvyšší úrovni a nádherná hřiště poblíž - přesně to, co si přejí individualisté, kteří hledají ničím neomezovanou golfovou dovolenou v rakouských horách.

arx hotel je malý, příjemný butikhotel v regionu Schladming-Dachstein, kousek nad centrem Schladmingu, v jeho části Rohrmoos. Čtyři špičkové golfové kluby - Golf & Country Club Dachstein Tauern, Golfclub Radstadt, Golf und Country Club Schloss Pichlarn a Golf & Landclub Ennstal jsou vzdáleny od 8 do 50 km od hotelu. S kartou GOLF IN Ski amadé, která už je zahrnuta do našich golfových balíčků, můžete hrát na sedmi hřištích v okolí neomezeně, od rána do večera: k dispozici máte celkem 135 jamek!
Sestavte si svůj individuální program: po golfu je vám k osvěžení a uvolnění k dispozici hotelový wellness s finskou saunou, biosaunou a infrakabinou. Snídaňovým bufetem začíná váš den, naplněný buď golfem, nebo turistikou či jízdou na kole – hotel má kromě golfistů rád i bikery. Od snídaňového bufetu až k večernímu posezení u baru je vám k dispozici všechno, co má dokonalá dovolená nabízet. Večer si můžete vybírat z bohaté nabídky vín z nejlepších regionů, buď v restauraci, nebo u baru či venku v pivní lounge. Na to, co všechno hotel nabízí, jsou ceny pobytu férové.

Zažijte arx! Odpovězte na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript na soutěžní otázku a vyhrajte s trochou štěstí dvě noci pro dvě osoby s polopenzí v arx hotelu! Slosování bude 12. 8. 2017, platnost výhry je do 3. 10. 2017.

Výherní otázka: Ve kterém známé lyžařské oblasti leží arx hotel?
Schladming-Dachstein
Arlberg
Lungau


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...