Spa Hotel Ulrika
Jak hrát golf

Donald bankrBývalá světová jednička Luke Donald zažil i vinou zranění ústup ze slávy a momentálně hledá cestu zpět mezi nejlepší golfisty, přesto v jeho hře stále objevíme řadu inspirativních prvků. Ne náhodou se Angličan řadí mezi nejlepší hráče, pokud jde o krátkou hru. S wedgemi i patrem si počíná nadmíru obratně.

Celý článek...

mildfulnessMindfulness, v překladu všímavost, je schopnost, kdy dokážeme vědomě prožívat činnost, kterou děláme v přítomném okamžiku, bez hodnocení a omezujícího očekávání. Kdo tohle trénuje, dokáže dobře ovládat své myšlení. Známe to určitě všichni. Mysl se nám plní negativními myšlenkami právě tehdy, když chceme, aby se soustředila na úplně jiné věci. Potřebujeme se soustředit na práci, na důležitou soutěž nebo na cokoliv podstatného, ale mysl si dělá, co chce. Skoro každý klient si na tento problém stěžuje a chce se ho naučit zvládat. Můžeme v takto nežádoucím stavu podávat skvělé výkony? Cítit vyrovnaně a šťastně?

Celý článek...

Wesley BrianČelíte ráně z obřího bankru u greenu? Základní rada v takovém případě zní: snažte se z něho dostat. Jakkoliv, abyste minimalizovali škody na skóre. Volte jistý únik před heroickou ranou. Wesley Bryan patří mezi hráče, kteří se s podobnou situací umějí vypořádat, zkuste proto využít jeho rady.

Celý článek...

Lewis skolaDnešní golfisté nic neponechávají náhodě. Jejich tělo pracuje jako perfektně připravený stroj, který umí náležitě využít. Hnacím motorem švihu je střed těla. Umíte-li jej správně využít, dokážete atakovat i třísetyardovou hranici, třebaže se nepyšníte učebnicovým švihem. Tom Lewis vám poradí, jak sladit pohyb rukou, paží i hole v reakci na trup, abyste dosáhli potřebné délky, aniž byste ztratili přesnost.

Celý článek...

trislovinyTřísloviny, sekundární metabolity rostlin, máme v povědomí převážně díky vínu, čaji, kávě, kakau či ovoci. Jistě jste se už s touto svíravou chutí setkali. Podívejme se, čím vším nás mohou obohatit. A nemějte obavy, že by článek vyzněl příliš trpce, nebudu se pouštět do hlubin vědních oborů a popisovat složité chemické procesy.

Celý článek...

Tiger radyV Torrey Pines jsem hodně bojoval s drajvrem, přesto se mi dařilo udržovat slušná čísla. Golfista není imunní vůči chybám, a tak se může stát, že přijdete na odpaliště a doslova se děsíte své rány, neboť netušíte, kam míč poletí. Vlevo, vpravo, ale rozhodně ne na fervej... Co s tím?

Celý článek...

Strana 10 z 59

10

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...