Vincentka-golfinfo
Výbava

Prouzova 700px

PING Glide 3Přesněji řečeno – od gripu až ke spodku hlavy – takový přístup volili při redesignu nových wedží Glide 3.0 inženýři z PINGu. Upravili doslova každou komponentu, aby zhotovil hůl přinášející více rotace i tolerance, to vše v lehčí verzi, kdy máte na výběr hned z kvarteta wedží.

Celý článek...

Puma XUž dekádu trvá spojenectví Rickieho Fowlera a známého výrobce oblečení Puma Golf. Při té příležitosti spatřila světlo světa nová Kolekce X, zahrnující produkty od hlavy až k patě, včetně doplňků. Demonstrují sofistikovaný styl i špičkový výkon. Premiéru si kolekce odbyla díky Rickiemu na 148. Open Championship v severoirském Royal Portrush.

Celý článek...

Evn ER2V návaznosti na nedávný úspěch na Tour uvádí Evnroll na trh novou verzi patru ER2, středně velký blade dodává v černém provedení v duchu pancíře. Vše umocňují černý šaft, grip i headcover. Patr vás okamžitě nabije sebedůvěrou, vedle atraktivního vzhledu totiž využívá i špičkové technologie včetně tzv. Sweet Face, již účastníci nezávislého testování v rámci MyGolfSpy považují za technologii měnící hru.

Celý článek...

Shot Scope 2Shot Scope s potěšením oznamuje uvedení nového online produktu Course Hub, vydaného pro uživatele Shot Scope V2 v půli července. Nová technologie sdružuje golfisty prostřednictvím sociální komunity, jež jim umožňuje připojit se virtuálně k neomezenému počtu golfových klubů, prohlížet si statistiky hřiště a měřit se mezi sebou v různých soutěžích.

Celý článek...

TE hyI tak by mohla v duchu parafráze olympijských myšlenek znít úvodní věta při představování nových hybridů a holí konstrukčně tvořících předěl mezi dřevy a železy, tzv. iron-wood, Tour Edge HL4, která si dělají zálusk na pozici lídra z hlediska individuálních možností nastavení ve vztahu k výkonu.

Celý článek...

TS1 TitVelmi lehká hůl, se kterou potřebné délky dosáhnou i hráči s nižší švihovou rychlostí. Tak zní stručná charakteristika drajvru Titleist TS1. Model doplňují už dříve uvedené TS2, TS3 a TS4 a slibuje vyšší úhel odpalu i dostatečnou délku ran. Drajvr je vybaven technologií Speed Project, zásadní roli hraje nízká hmotnost (275 g/ v závislosti na šaftu) a rozložení hmoty, s čímž mimo jiné souvisí stabilita a tolerance. Ultralehkou konfiguraci podporují velmi lehký šaft a grip.

Celý článek...

Strana 9 z 87

9

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...