Vincentka-golfinfo
Výbava

Prouzova 700px

Puma nostalgieNávrháři značky Puma se ve své poslední kolekci nechali inspirovat ikonickou sanfranciskou čtvrtí Haight-Ashbury, srdcem volnomyšlenkářské kultury 60. let minulého stolení a neoficiálním rodištěm batiky. Nostalgická a barevná, přesně taková je nová kolekce, příznačně zvaná Tie Dye (batika), ideální pro bitvy na PGA Championship, které bude v srpnu hostit právě San Francisco.

Celý článek...

Vivo4Garmin vívoactive4 jsou chytré, sportovně všestranné GPS hodinky. Využijete je nejen při běhu, jízdě na kole, na lyžích, ale také při golfu. Hodinky mají bezplatný přístup k celosvětové databázi golfových hřišť, díky které umí zobrazit vzdálenosti ke greenu, jamce a dalším důležitým místům na ferveji. Dokáží vést skóre kartu a zaznamenat průběh hry.

Celý článek...

ER2B newEvnroll má důvod k oslavě, model ER2B si opět v rámci hodnocení MyGolfSpy vysloužil ocenění pro nejžádanější patr typu blade. Technologicky propracovaná hůl z dílny uznávaného Guerina Rifea těží především z unikátního frézovaného vzorku v líci, jenž zajišťuje nesrovnatelnou přesnost a nulovou disperzi.

Celý článek...

Miz ST200První globální kovová dřeva Mizuno. Tvrzení, kterým výrobce vyprovází řadu ST200, jejíž drajvry vám představíme. Řada vznikla ve spolupráci s americkým vývojovým týmem a Chris Voshall ji považuje za přirozenou evoluci kombinující japonské špičkové materiály a prvotřídní zpracování s expertízou těch nejlepších golfistů, jakým je například Keith Mitchell. Drajvry najdete ve třech odlišných designech hlavy, každá je v líci obohacena beta titanem a nabízí jiný let míče.

Celý článek...

GoPNově si golfisté mohou vybírat gripy Golf Pride digitálně, a to pomocí online nástroje zvaného Grip Selector. Lídr v segmentu inovací golfových gripů se nyní chlubí nejucelenější nabídkou špičkových produktů. Abyste si v ní vybrali, jaká technologie a velikost je právě pro vás nejoptimálnější, spustili na stránkách www.golfpride.com/fit uvedený nástroj, který pracuje s velikostí ruky, klimatickými podmínkami, v nichž obvykle hrajete, pocitem z materiálu (měkký, tvrdý) i texturou povrchu gripu.

Celý článek...

Cobra airspeedDalší příspěvek Cobry v letošní nabídce představují jejich nejlehčí železa F-MAX AIRSPEED. Oporu našla v úspěšné rodině F-MAX z roku 2017 a lze zakoupit pánskou, dámskou i combo verzi, od které očekávejte ještě větší toleranci než u předchůdců. Železa využívají technologie jednak odlehčené, jednak ty, co maximálně posouvají hru na novou úroveň. Šaft Airspeed je o pět gramů lehčí, odlehčený středně velký grip vylepšuje cit a kontrolu. Hráči s průměrnou rychlostí švihu tak švihají snáze než kdy předtím a ještě k tomu dostávají maximum tolerance díky hlubšímu vybrání, nízkoporfilovému tvaru a voleným loftům napříč setem.

Celý článek...

Strana 3 z 87

3

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...