Turnaje (zpět na hl. nabídku)
Co přinášíme
Jak se stát účastníkem
Propozice
Průběžný žebříček Dream Tour 2016
Průběžný žebříček Open Golf Series 2016
Kontakty

 

Systém hry: každý jednotlivý turnaj bude hrán jako stableford s vyrovnáním, na úpravu hendikepu ve vypsaných hendikepových kategoriích, muži hrají ze žlutých a ženy z červených odpališť. Oceněni budou vždy první tři hráči každé kategorie.

Body do průběžné tabulky: z každého turnaje získá hráč body odpovídající netto stablefordovému výsledku sníženému o 2/10 jeho přesného hendikepu, se kterým do turnaje nastupoval, nejméně však získá za každou svou účast 30 bodů, maximálně pak 40 bodů. Na vybraných turnajích sezony a na každém posledním turnaji základní části budou hráčům k výsledku připočteny bonusové body.

Zařazení do průběžného hodnocení: pro zařazení do průběžné tabulky stačí účast na jediném turnaji; do průběžného pořadí se započítávají 4 nejlepší výsledky u Dream Tour respektive 3 nejlepší výsledky u Open Golf Series.

Finále Dream Tour: nejlepších 6 hráčů průběžného pořadí bude pozváno – již na náklady časopisu Golf – na finálový turnaj, který se odehraje 14. 10. ve Slavkově, kde si zahrají o hlavní cenu – týdenní zahraniční golfový pobyt. Pravidla finále Dream Tour 2016:
1) Hráči jdou do finále s plným počtem bodů, který se jim započítával v základní části (součet nejlepších 4 turnajů)
2) Výsledek z finále se hráčům připočte k jejich bodům ze základní části jako pátý započítávaný turnaj.
3) Finálový výsledek se bude počítat jako netto stablefordové body mínus 2/10 hendikepu - ale (!) - tentokrát bez limitu minimálně 30 a maximálně 40
4) Vítězem Dream Tour 2016 se stane hráč s nejvyšším počtem bodů po sečtení bodů ze základní části a bodů získaných ve finále. V případě bodové shody rozhodne o prvním místě los.

Finále Open Golf Series: nejlepších 6 hráčů průběžného pořadí bude pozváno - již na náklady časopisu Golf - na finálový turnaj, který se uskuteční TBA, kde si zahrají o hlavní cenu - 3denní golfový pobyt v rakouských Alpách včetně green fee od společnosti ALPINmedia. Pravidla finále Open Golf Series 2016:
1) Hráči jdou do finále s plným počtem bodů, který se jim započítával v základní části (součet nejlepších 3 turnajů)
2) Výsledek z finále se hráčům připočte k jejich bodům ze základní části jako čtvrtý započítávaný turnaj.
3) Finálový výsledek se bude počítat jako netto stablefordové body mínus 2/10 hendikepu - ale (!) - tentokrát bez limitu minimálně 30 a maximálně 40
4) Vítězem OGS 2016 se stane hráč s nejvyšším počtem bodů po sečtení bodů ze základní části a bodů získaných ve finále. V případě bodové shody rozhodne o prvním místě los.

Postup do finále při rovnosti: v případě stejného počtu bodů určí pořadí na prvních 6 místech po odehrání posledního turnaje – míněno dle časové osy – lepší poslední (třetí) započítávaný výsledek, pokud i ten bude stejný, pak lepší druhý výsledek, pokud bude stejný i on, pak první výsledek. V případě rovnosti všech tří započítávaných výsledků rozhodne o pořadí los.


  • 1portiva_logo_120.jpg
  • 2nase-volba_rgb_120.jpg
  • 3pavlovin_logo_120b.jpg
  • 4_solitea_byznys_logo_120.jpg
  • 5bluewagon_logo_120.jpg
  • 6amf_logo_120.jpg
  • 7se-on_120.jpg
  • 8fancy-diamonds-120.jpg

Archív: Ročník 2020 | Ročník 2019 | Ročník 2018 | Ročník 2017 |

Ročník 2016 | Ročník 2015 | Ročník 2014


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...