Spa Hotel Ulrika
Turnaje (zpět na hl. nabídku)
Co přinášíme
Jak se stát účastníkem
Propozice
Průběžný žebříček Dream & Business Tour
Průběžný žebříček Open Golf Series
Kontakty

 

Systém hry: každý jednotlivý turnaj bude hrán jako stableford s vyrovnáním, na úpravu hendikepu ve vypsaných hendikepových kategoriích, muži hrají ze žlutých a ženy z červených odpališť. Oceněni budou vždy první tři hráči každé kategorie.

Body do průběžné tabulky: z každého turnaje získá hráč body odpovídající netto stablefordovému výsledku sníženému o 2/10 jeho přesného hendikepu, se kterým do turnaje nastupoval, nejméně však získá za každou svou účast 30 bodů, maximálně pak 40 bodů. Na vybraných turnajích sezony a na každém posledním turnaji základní části bude hráčům k výsledku připočteno 5 prémiových bodů.

Zařazení do průběžného hodnocení: pro zařazení do průběžné tabulky stačí účast na jediném turnaji; do průběžného pořadí se započítává 5 nejlepších výsledků u Dream Tour a Business Tour respektive 3 nejlepší výsledky u Open Golf Series.

Finále Dream Tour: nejlepších 12 hráčů průběžného pořadí bude pozváno – již na náklady časopisu Golf – na finálový turnaj, který se odehraje 22. 10. na Kaskádě, kde si zahrají o hlavní cenu – týdenní pobyt v tureckém Beleku. Účastníkům finále bude k jejich finálovému výsledku připočteno 10 prémiových bodů; o vítězi série rozhodne součet nejlepších 5 výsledků, v případě shody rozehrávka nebo los.

Finále Open Golf Series: nejlepších 12 hráčů průběžného pořadí bude pozváno - již na náklady časopisu Golf - na finálový turnaj, který se uskuteční 7. 10. na Kaskádě, kde si zahrají o hlavní cenu - 3denní golfový pobyt v rakouských Alpách včetně green fee od společnosti ALPINmedia. Účastníci finále obdrží bonusové body za pořadí na 1 - 12. místě v hodnotě 3 - 2,5 - 2 - 1,5 - 1 - 0,5 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0, které budou připočteny k výsledku z finálového turnaje, který se vypočítá standardním způsobem (netto stablefordové body snížené o 2/10 počátečního hendikepu). Vítězem se stane hráč s nejvyšším počtem bodů získaných ve finále. V případě bodové shody rozhodne o prvním místě los.

Postup do finále při rovnosti: v případě stejného počtu bodů určí pořadí na prvních 12 místech po odehrání posledního turnaje – míněno dle časové osy – lepší poslední (třetí) započítávaný výsledek, pokud i ten bude stejný, pak lepší druhý výsledek, pokud bude stejný i on, pak první výsledek. V případě rovnosti všech tří započítávaných výsledků rozhodne o pořadí los.


  • 1portiva_logo_120.jpg
  • 2nase-volba_rgb_120.jpg
  • 3pavlovin_logo_120b.jpg
  • 4byznys_logo_120.jpg
  • 5bluewagon_logo_120.jpg
  • 6amf_logo_120.jpg
  • 7se-on_120.jpg

Archív: Ročník 2019 | Ročník 2018 | Ročník 2017 |

Ročník 2016 | Ročník 2015 | Ročník 2014


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...