Zpět na články
FEE od
od 790 Kč
Heřmanice – Malevil
18jamkové hřiště Královského Golfového Clubu Malevil je zasazeno do krásné krajiny Lužických hor. Hřiště s parem 72 je díky místní kopcovité a lesnaté krajině spíše technicky zaměřené a vybízí hráče k taktické hře. V areálu rovněž naleznete hotel, tři restaurace, bowling, ZOO, lanové centrum, wellness, squash a mnoho dalších aktivit.
Hotel Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
FEE od
od 1 190 Kč
Hluboká nad Vltavou
Zámecký Golf Resort Hluboká se rozprostírá v historickém zámeckém parku pod zámkem Hluboká. Najdete zde 27 jamek a velkorysý moderní driving range. Parkové hřiště nabízí množství zajímavých překážek a nevšední golfový zážitek.
Hotel Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
Hnátnice u Ústí nad Orlicí
Přírodní hřiště s parem 62 se délkou 3 418 m sice neřadí mezi nejdelší, rozhodně však není jednoduché. Vděčí za to tvrdým fervejím a malým grínům, často chráněným bankry nebo vodními překážkami. K dispozici jsou i tréninkové plochy.
Holešov  | 9Praporek
FEE od
od 400 Kč
Holešov
Menší devítijamkové hřiště (4 čtyřpary a 5 tříparů) nacházející se v krásném prostředí s nádherným výhledem do krajiny na úpatí Hostýnských Vrchů.
PRO
FEE od
od 500 Kč
Horní Bezděkov – Botanika
Relaxaci i sportování se lze oddávat v Areálu Botanika v Horním Bezděkově u Unhoště. Z centra Prahy je to cca 30 kilometrů, díky dálnici je spojení hladké.Nabízíme ubytování v 18 čtyřhvězdičkových apartmá v Hotelu Botanika. Multifunkční komplex s bohatým sportovním zázemím je citlivě zasazen do prostředí křivoklátských lesů. Součástí je stylová restaurace s pestrou nabídkou pokrmů.
Hotel Restaurace PRO
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...