Zpět na články
FEE od
od 1 200 Kč
Kácov – Panorama Golf Resort
Sedmadvacet jamek špičkové kvality, driving range, chipping a putting green, kongres, hotel a restaurace pouze 35 minut od Prahy. Nádherná příroda Posázaví, rozmanitost každé ze tří devítek nabízí pestrost hry a zapamatovatelnost každé jamky svou individualitou.
Hotel Restaurace Vozik
Karlštejn  | 27Praporek
FEE od
od 1 350 Kč
Karlštejn
Jedinečné hřiště s romantickou kulisou majestátního hradu českých králů nabízí 27 jamek, při jejichž zdolávání vstupují do hry i náročná převýšení. Členitost terénu, přírodní rokle, dvě jezera a řada bankrů vytvářejí atraktivní prostředí i pro náročné hráče.
Restaurace PRO Vozik
FEE od
od 500 Kč
Klášter Teplá
Zahrát si na hřišti Golfového klubu Teplá znamená klidně a relaxačně strávený den, bez spěchu, shonu a stresu, v tichém prostředí a na čerstvém vzduchu. Devítijamkové hřiště se nachází 15 km od Mariánských Lázní.
Hotel Restaurace PRO
Komárno  | 9Praporek
FEE od
od 400 kč
Komárno
Přírodní hřiště v krásné přírodě Hostýnských vrchů, na soutoku řeky Juhyně a potůčku Komárník. Široké ferveje a velké zavlažované greeny jsou ideální pro začínající, pokročilé i sportovní hráče. Hřiště s parem 72 má druhou 9jamkovou variantu, která se připravuje na znormování.
Vozik
FEE od
od 2 000 Kč
Konopiště – Tvoršovice
Areál zahrnuje dvě 18jamková mistrovská hřiště a 9jamkovou veřejnou akademii. Nechybí ani rozlehlý driving range s přilehlými tréninkovými plochami. V resortu můžete také relaxovat ve velkém Spa&Wellness centru, v letních měsících s možností využití venkovního bazénu.
Hotel Restaurace PRO Vozik
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...