wobenzym-w200Hlavním problémem vysoké nemocnosti a častého opakování nemoci bývá oslabená imunita. Mívají ji především děti, jejichž imunitní systém není ještě plně rozvinutý, a starší lidé, u kterých je do jisté míry již opotřebován. Naši imunitu však ohrožuje i přílišná fyzická námaha a vyčerpání, také psychické napětí a stres. A právě to je problém většiny golfistů - workoholiků, kteří se přicházejí na green především odreagovat.

Začarovaný kruh
Lidé s oslabenou imunitou jsou unavení a náchylnější k mnoha různým nemocem virového i bakteriálního původu – nachlazení, chřipce, onemocnění dýchacích cest a nejrůznějším zánětům. Prodělání těchto nemocí ještě více imunitu oslabuje, zvláště pokud nedodržujeme rad lékaře a snažíme se nemoc „přechodit". Začíná tak začarovaný kruh, kdy oslabená imunita je příčinou nemoci, která ji ještě více oslabuje. Nemoc se opakovaně vrací a přináší další, čím dál tím závažnější rizika a komplikace.

Pomoci mohou enzymy
Velký význam v našem těle mají proteolytické enzymy, které pomáhají zajišťovat rovnováhu a fungování imunitního systému. Za normální situace tyto enzymy stačí k udržení našeho zdraví, při problémech s imunitou je však namístě podpořit náš obranný systém podáváním obdobných enzymů zvenčí. Zabývá se tím speciální oblast medicíny – systémová enzymoterapie. Nejznámějším a nejpoužívanějším lékem je zde Wobenzym.
Působí proti zánětům a podporuje oslabenou imunitu, proto by ho měli lidé, které chřipka, angína nebo jiné záněty dýchacích cest ohrožují nejvíce, začít užívat už v období zvýšeného výskytu nemoci. Jestliže jsme chřipku nebo jiné virové onemocnění už dostali, Wobenzym ho posílením imunity pomáhá rychleji zvládnout, a zkracuje tak dobu léčby. Navíc pomáhá zabránit dalším komplikacím.

Aby se nemoc neopakovala
I když už jsme z nejhoršího venku, tedy v období rekonvalescence, Wobenzym posiluje stále ještě oslabenou imunitu a je tak účinnou obranou proti případnému opakování nemoci a jejímu přechodu do chronického stavu. Nepodceňovat prevenci a ochranu našeho imunitního systému se skutečně vyplatí, a to zdaleka ne pouze finančně, tedy tím, že se nemůžeme plně věnovat svému zaměstnání. Zdraví máme každý skutečně jen jedno a je na každém z nás, jak o ně budeme pečovat. Pouze v plném zdraví si nakonec můžeme vychutnat také svou oblíbenou hru s golfovou holí v ruce mezi jamkami, ať už u nás doma, až přijde jaro, anebo třeba už teď v zimě v exotičtějších krajích namísto toho, abychom valnou část tohoto období proleželi v posteli schváceni chřipkou nebo s angínou v krku.

PR

Wobenzym je tradičním enzymovým lékem z přírodních zdrojů k vnitřnímu užití. Pečlivě pročtěte příbalovou informaci.

Více na www.wobenzym.cz

Mucos Wob mrakodrap


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...