platon-tannerovi-750Digitální měny jsou oproti klasickým finančním prostředkům stále ještě zahalené větší či menší rouškou tajemství, přesto zažívají rozmach a hýbou světem financí. Jednou ze společností, jež před pár lety přišla s novou digitální měnou, je i česká Platon Finance, nerozlučně spojená s Julií a Danielem Tannerovými (na snímku). Ti nás také nechali nahlédnout pod pokličku jejich podniku.

Platon Life je fintechový holding, který sdružuje společnosti z Anglie, Emirátů, Estonska, Polska, Slovenska a České republiky, jehož vizí je postupné budování, propojování a posilování komunitního způsobu života a sdílené ekonomiky prostřednictvím nejmodernějších nástrojů dnešní doby v jednom ekosystému, nazvaném Platon Life.

SLUŽBY
Platon Life uvedla na světový trh exkluzivní službu: Zabezpečenou peněženku pro digitální měny s možností pojištění uložených kryptoměn (např. Bitcoin, Ethereum, PlatonCoin). Zabezpečení zajišťuje světový lídr v řešení internetové bezpečnosti, společnost Broadcom (dříve Symantec), pojištění poskytuje mezinárodní poradenská společnost Anderson a.s.

EKOSYSTÉM
Platon Life je především zabezpečený ekosystém, který poskytuje pojištěnou peněženku až do výše půl milionu EUR. Platon Life také zahrnuje kryptoměnu PlatonCoin (PLTC), kterou lze použít jako měnu v ekosystému. Můžete ji mít v naší peněžence, kde najdete okamžitý přehled o cenách a výhodách, a samozřejmě můžete také používat kryptoměnu k okamžitým platbám.
Platon Life jako komplexní digitální ekosystém nabízí tři základní výhody pro členy. První je možnost pasivního příjmu, druhá zahrnuje získání zajímavých dodatečných slev na partnerské produkty a služby v Platon Store a třetí představuje možnost obchodování na burze.
Kromě toho ekosystém slouží také k navazování kontaktů jak mezi firmami navzájem, tak mezi firmami a jejich klienty a také mezi jednotlivými individuálními členy, poskytuje svým členům zdarma základní úroveň vzdělání v oblasti financí a digitální ekonomiky, důležité informace formou přehledů zpráv, další podněty v podobě pečlivě vybraných zajímavostí a novinek z oblasti technologie a ekonomiky, dále také odborné technické analýzy a další výhody.

platon-ilu-250PLATONCOIN
PlatonCoin (PLTC) je kryptoměna ekosystému Platon Life, založená na blockchainu Etherea. S PLTC můžete samozřejmě platit, například u našich partnerů. Transakce je dokončena za několik sekund a je zcela bezpečná díky technologii blockchain. PLTC si můžete koupit i na vybraných kryptoburzách.

PLATON STORE
Platon Store je první platforma svého druhu, která umožňuje plné zapojení všech, jednotlivců i firem, do nového finančního odvětví – digitálních měn. Zároveň poskytuje zabezpečení na nejvyšší úrovni a pojištění vkladů v digitální peněžence. Kromě toho Platon Store poskytuje také unikátní možnost získat velké slevy na zboží a služby prostřednictvím voucherů, které mohou být využity u partnerských firem, mezi něž patří například Mall.cz, Footshop.cz, Rohlik.cz nebo Louis Vuitton a další.


(PR)
Více informací na https://platonlife.com/cs/

logo-platon-250


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...