letsgolf ilustraceDunění děl v zámeckém parku nenechalo nikoho na pochybách, kdeže se koná již třetí major letošní sezóny. Napoleonské dny byly kulisou bojů o nejlepší hráče třetího období na hřišti ve Slavkově u Brna, na které přišla letošní rekordní účast více jak osmdesáti golfistů.

Počasí bylo nezvykle přívětivé, pouze v horních partiích hřiště potrápil hráče nárazový vítr. S podmínkami se nejlépe vyrovnali a vítězi svých kategorií se stali Roman Pros ml. (64), Jaroslav Pecha (64) a Petr Špaček (58). Nejlepší ženou byla vyhlášena Dagmar Urbánková (62), nearest to pin si odnesla za 37 cm příhru Dáša Pechová, nejdelšími hráči byli Víťa Dostál a Vlaďka Kozáková. Hlavní cenu v tombole, kterou byla letenka do Abu Dhabi si odvezla Hana Jadrníčková.

Výsledky na tomto turnaji určili také konečné pořadí třetího období. Na nejvyšší příčku se nakonec probojoval Petr Šťastný, který využil bonifikace a předčil všechny soupeře, když získal 271,5 bodu. Třetí major a třetí stříbro pro Romana Partla za 269,5 bodu. Na třetí místo se nakonec propadl průběžný lídr období Marek Pospíšil, který nasbíral 264 bodu. Čtvrtý skončil s 262 body Jiří Halousek a pátý pak Miloslav Kment za 252 bodu.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...