Golfová zábava Golfový vtip týdne: Pozor na sázky

Karel hrál golf dvacet let, ale nikdy nedal hole-in-one. Když jeho rána snad potisící v životě zapadla do písku, nebohý golfista zakroutil hlavou a hlasitě pronesl: „Dal bych cokoliv za hole-in-one." „Cokoliv?" ozve se znenadání za ním. Karel se otočí a vidí šklebící se postavu v červeném oděvu s rohy a ocasem. „Co tím myslíte?" táže se Karel. „Vzdal by ses půlky svého milostného života?" ptá se cizinec. „Ano! Ano, vzdal!" odpovídá bez rozmýšlení Karel. „Inu dobrá, domluveno!" pronese podivná figura a zmizí z dohledu.

Hned na další jamce to přišlo! Karel zahrál hole-in-one! Nádherná rána se snesla přímo na grín a zaplula do jamky. A co víc, to samé se opakovalo i na zbývajících jamkách onoho zázračného odpoledne. Když Karel dohraje, zjeví se opět ona neznámá bytost. „Tak, a teď je řada na tobě! Musíš se vzdát poloviny svého milostného života!" Karel zakroutí zamyšleně hlavou a pronese: „Hmmm, to bude trochu problém." „Z toho nevyklouzneš! Uzavřeli jsme úmluvu!" křičí cizinec. „Samozřejmě, mám jen trochu problém s tím, kterou polovinu mého milostného života chceš – představy, nebo sny?"


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...