viceStejní, a přece jiní. I tak lze nahlížet na výrobce golfových míčků Vice Golf, který na trh dodává míčky, prodává je na internetu a posílá je přímo zákazníkům. Kvalitou jsou srovnatelné s konkurencí, v čem ale jiné výrobce předčí, to je cena. Ta je až poloviční oproti dalším výrobcům špičkových míčků, a to díky tomu, že prodej neprochází přes vícero mezičlánků, ale jde rovnou do rukou zákazníka. Kromě toho cenu snižuje nákup ve větším množství.

Společnost založili v Německu Ingo Duellmann a Rainer Stoeckl v roce 2012, kteří nejdříve rozjeli obchod doma, rychle expandovali v Evropě a po třech letech od zahájení pronikli i na americký trh. Aktuálně nabízejí pět různých typů míčků (Pro Plus, Pro, Pro Soft, Tour a Drive včetně několika neotřelých designů i výrazných barevných kombinacích), všechny prvotřídní kvality, včetně modelů vhodných pro túrové hráče. Každý z typů byl testován nezávislým institutem a výsledky museli výrobce potěšit. Podle nich jsou kvalitativně plně srovnatelné s míči zavedených renomovaných značek.

Zakladatelé společnosti kromě samotné výroby a přímého prodeje hodlají trh „poškádlit" i neotřelým designem míčků (nadto s možností personalizace) a zcela novým konceptem marketingu. Míčky tvoří páteř businessu, a dokonce se už je podařilo prosadit jako oficiální míč Německé golfové asociace, v portfoliu výrobce však najdeme i bagy, golfové doplňky nebo oblečení.

Vstup Vice Golf na český trh představuje jistý milník. Kvalitou výrobků a závazkem k udržitelnosti má totiž značka potenciál významně ovlivnit trh a přilákat novou generaci golfistů. Golfoví nadšenci v České republice se tak mohou s jejím příchodem těšit na širší nabídku a nový pohled na zelený sport. Česká centrála Vice Golf sídlí v Karlových Varech. Případné otázky nebo objednávky s vámi vyřídí jejich zástupci Kryštof Strýček nebo Vítek Novák.

Kontakt:
Kryštof Strýček, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 734 571 666
Vítek Novák, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 777 980 900

Stránky výrobce: www.vicegolf.com, www.bogner-eshop.cz

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...