TRailNovinkou značky Cobra tentokrát potěšíme začínající a méně zkušené hráče. Právě oni z tolerantních holí Cobra T-Rail, charakteristických dutým tělem a unikátním tvarem kombinujícím hybrid a železo, vytěží nejvíce. Přinášejí totiž optimální mix délky a extrémní tolerance, což hole z kategorie „usnadňující hru" posouvá na další úroveň.

Kombinují toleranci hybridů Cobra Baffler s precizností želez. Dutý široký spodek s lící a horní hranou železa kromě délky a odpouštění slibuje i potřebnou míru přesnosti. Dutá konstrukce napříč celým setem umožňuje každé holi dosahovat odpalových úhlů i délky jako u hybridu, míček vyšlete do vzduchu velmi snadno.

Další evoluce produktů T-Rail zahrnuje nové duté oddělené kolejničky, které podporují větší pružnost, respektive průhyb v oblasti za úderovou plochou, což podporuje vyšší úhel odpalu i větší rychlost míčku, zároveň kolejničky usnadňují interakci s povrchem, což je poznávací znamení známého designu Baffler Rail. Líc z pevné kované oceli má proměnlivou tloušťku, což souvisí s osvědčenou technologií E9, spojenou s vyšší rychlostí míče a delšími ranami v případě, že míč nezasáhnete přesně středem líce.
Hybrid má klasický tvar, což vedlo k nižšímu a hlubšímu usazení těžiště, výsledkem je vyšší úhel odpalu a nárůst rotace, takže míček vyletí po vyšší trajektorii a měkce dopadá. Pětka hybrid navíc výborně vyplňuje mezeru mezi nejdelšími holemi v bagu a železy.

Set se nabízí v dámské i pánské verzi od hybridu 5 a dále 6–PW, SW, pro praváky i leváky, s gripy COBRA Lamkin Crossline. Lze dokoupit i GW. Hole jsou na grafitu a vycházejí na 900 euro. Pánské hole zdobí PVD chromový a černý finiš, prodávají se s šafty COBRA ULTRALITE, flexe S, R (50 g) i Lite (45 g), dámské hole mají povrchovou úpravu na bázi chromu v kombinaci s černou a růžovou barvou, osazeny jsou šafty COBRA ULTRALITE o hmotnosti 45 gramů.

Stránky výrobce: www.cobragolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...