TM21 blkTaylorMade přichází s opravdu zdařilým dílem, které nejenže uspokojí estéty, ale stojí i na pevných základech, pokud jde o výkon a technologie. Seznamte se s železy P•790 Black. Jak z označení vyplývá, hlavním poznávacím znamením je černý PVD finiš. Železa pracují s osvědčenými prvky výrobce, a tak se těšte na přednosti spojené s dutou konstrukcí, pěnou SpeedFoam a rychlostní kapsou.

„P•790 Black je ztělesněním elegantní agrese," dodává na adresu nových želez Matt Bovee a pokračuje, „vedle vzhledu oceníte špičkový výkon, ale právě vzhled možná bude tím impulsem pro odvážné rány. Železa jsme napěchovali všemi technologickými prvky jako původní chromovou verzi, černá povrchová úprava je jen pověstnou třešinkou."

Počítejte tak s rychlostí i tolerancí, tvar vychází z požadavků předních hráčů, skvělá je odezva při kontaktu hole s míčkem. Uvedené přednosti jsou výsledkem duté konstrukce vyplněné pěnou i lepšího obvodového vyvážení a dále ultra tenké líce, která se pozitivně podepisuje pod rychlostí míče i pocitem při kontaktu.
Využití wolframu pomohlo snížit těžiště, což se projevuje vyšším úhlem odpalu, rychlostní kapsa přispívá k rychlosti míče i toleranci v případě, kdy míček odehrajete spodní částí líce. Technologie obráceného kužele napomáhá vyšší přesnosti a zmírňuje následky méně přesných zásahů.

V prodeji jsou železa od konce dubna, standardně jsou osazena šafty True Temper Dynamic Gold 105 Black (S300, R300).

Stránky výrobce: www.talormadegolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...