PRO LXVýrobce měřících GPS zařízení – Shot Scope – hlásí vylepšení svých dvou zařízení, a to PRO LX a PRO LX+, čímž zkompletoval celou svou produktovou řadu. V PRO LX+ golfisté naleznou měřicí zařízení schopné rychle podat přesnou informaci o veškerých vzdálenostech. Zabudovaný magnet navíc umožňuje připevnění přístroje k bugině, a tak máte svého pomocníka neustále na očích. „Měřič" kromě vzdáleností poskytuje řadu dalších dat, přispívajících k dokumentaci výkonu hráče.

„Nové PRO LX i PRO LX+ představují zdařilou extenzi svých předchůdců, neboť došlo k řadě vylepšení. Zdobí je kompaktnější design, rychleji zamezují vibraci při zachycení cíle a celkově v nich přinášíme nástroj, který hráči pomáhá snížit skóre," pochvaluje si výkonný šéf David Hunter.

Ten obecně považuje rok 2023 za velmi úspěšný, neboť dle jeho slov dokázali vyjít vstříc každému hráči, ať už rád sleduje své statistiky ze hry či nikoliv, nosí hodinky nebo preferuje zařízení v telefonu, případně jen využívá GPS dálkoměr pro změření vzdálenosti k vlajce. „Pokračujeme v úsilí vyvíjet technologicky špičkové produkty, které hráčům pomohou v rozvíjení jejich hry," doplňuje Hunter a dodává, že přístroje PRO LX a PRO LX+ se přidávají k dříve uvedeným novinkám letošního roku, k hodinkám X5 GPS a G5 GPS nebo dálkoměru PRO L2.

Celkově lze pracovat s až stovkou statistických dat dokumentujících výkon hráče a analyzovat je, a to pomocí zdarma dostupné aplikace. Díky tomu svůj výkon zmapujete opravdu detailně. Pokud jde o prezentované novinky, obě jsou v prodeji a v maloobchodní síti vyjde PRO LX na 270 euro, PRO LX+ pořídíte o sto euro dráž.

Stránky výrobce: www.shotscope.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...