LibInspirace uměním a adaptace na špičkový výkon, tak by se dala ve stručnosti charakterizovat nová luxusní kolekce Pumy, jež se pro tuto příležitost spojila s ikonickou značkou Liberty of London a dala vznik oblečení Puma x Liberty.

Kolekce se opírá o výrazné barvy a vzory, vyšité dekorativní motivy, nepřehlédnutelný je květinový potisk, který letos zažívá velké vzkříšení. Liberty, působící na scéně už od roku 1875, reprezentuje dokonalý a luxusní design, značka proslula svým unikátním potiskem a dokonalým řemeslným zpracováním. Kolekce vyšla při příležitosti 151. Open Championship a odkazuje na bohatou historii a tradici golfu.

„Kolekce vyjadřuje spojení golfu, umění a módy," vysvětluje marketinkový ředitel Puma Golf Mike Diaz. „Jde o svěží pohled na ležérní styl a zároveň dbáme na vysokou kvalitu zpracování, což současně zrcadlí i povahu Open Championship. Turnaj nám tak posloužil jako prestižní přehlídka, kde jsme mohli demonstrovat eleganci i autenticitu."
Řada oblečení staví na kvalitních matriálech a vzorech Liberty, z nichž některé se používají už déle než sto let. Kolekce zahrnuje polo trička, kraťasy i sukně, čepice, kšilty a také obuv Liberty Ignite Elevate (muži) a Malibu (ženy), to vše v modro-zelené barevné řadě. Oblečení i obuv najdete ve všech velikostech.

Stránky výrobce: www.pumagolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...