Puma caged XPro dobrý golfový swing, tedy švih, představuje stabilita jeden z nejdůležitějších předpokladů. Ne náhodou tak právě stabilita hraje jednu z klíčových rolí v případě golfové obuvi. Za své si to vzala také Puma, jež v modelu IGNITE PWRADAPT CAGED přináší dokonale vyvážený mix pohodlí, stylu i stability, a to díky nové jednotce v sedle boty.

Dotažením tkaniček dojde k přirozenému obemknutí chodidla tak, že se hráč cítí pohodlně a má potřebnou rovnováhu, oporu dále umocňuje 360° adaptivní systém. Po celé délce rozmístili již dříve osvědčenou pěnu, která tlumí nárazy a přispívá tím k vyššímu komfortu.
V nabídce figurují tři barevné varianty, kromě toho se na vybraných turnajích objeví i limitované barevné edice inspirované právě těmito podniky. K dispozici jsou boty ve velikosti od šestky po třináctku. Na prodejní pulty obuv dorazila v únoru a pár pořídíte za ekvivalent 170 euro.

Druhým z letošních modelů výrobce, jenž stojí za představení, jsou boty IGNITE PROADAPT. Najdete je i ve verzi s písmenem „X". Opírá se o zažité technologie přinášející rovnováhu, razanci a komfort. Opět se setkáte s adaptivním systémem, k němuž se váže dokonalé přisednutí boty k chodidlu a který pracuje s prvky zvyšujícími pohodu. Velkou pozornost věnovali podrážce, nabízející oporu při chůzi i švihu. Výrobce garantuje jednoletou záruku, velikost začíná od čísla sedm a končí na čtrnáctce. Cena činí 200 euro. Za model X si připlatíte dvacet euro, „iksková" verze doplňuje stejnojmennou kolekci oblečení tak, abyste byli „X" od hlavy až k patě.

Zmiňovaná kolekce oblečení (X) je inspirována sympatickým golfistou Rickiem Fowlerem a její označení je připomínkou desetileté spolupráce tohoto Američana s renomovaným výrobcem. Jistě si ještě vzpomenete na jeho oranžové outfity. Právě tato barva se, tentokrát ve výrazně menší míře, kolekcí vine. Zlaté akcenty pak například odkazují na Players Champinship, respektive na touženou pozlacenou trofej z tohoto klání.


Kolekce X zahrnuje pola s výrazným potiskem či trička s převahou modré barvy a akcenty oranžové či tmavě nebo světle modré barvy, kšiltovku s výrazným písmenem P, dobře odvádějící vlhkost. Nescházejí svetry a opasky nebo nazouvací bezespajkové boty, které užijete i za branami hřiště.
Druhou z oděvních kolekcí pojmenovali Game That Travels a odkazuje na některé z nejpopulárnějších golfových zastávek. Celkem jde o osm sérií skládajících hold nejžádanějším dějištím. Zahrnuje oblečení, obuv i doplňky a věřte, že Rickie Fowler, Bryson DeChambeau nebo Gary Woodland díky nim budou nepřehlédnutelní. Jako první se objevila kolekce Saltwater, k níž se vázal bahamský turnaj Hero World Challenge.

Stránky výrobce: www.pumagolf.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...