puma palJeden z nejuznávanějších ambasadorů golfu a propagátor značky Puma Ricky Fowler spojil síly se známým DJ KYGO a jeho lifestylovou značkou Palm Tree Crew. Výsledkem je nová kolekce oblečení pro ženy i muže, zhotovená v duchu současných trendů golfové módy. Najdete ji pod označením PUMA Golf x PTC a podle tvůrců reprezentuje sebevědomé hráče, kteří se nebojí následovat své sny.

Jednotlivé kousky jsou navrženy tak, aby se daly nosit na hřišti i při volnočasových aktivitách. „Spolupráci jsem si užil, bylo úžasné vytvořit platformu, kde se spojuje golf a hudba a jejímž výsledkem je nevšední produkt, k němuž si snadno najde cestu většina hráčů," nechal se slyšet Fowler.
Snadno rozpoznatelná grafika s palmou, která se promítá i do zlatě provedeného loga, vás rychle zařadí do „Rickieho družiny". V kolekci najdete obuv, oblečení i doplňky, celá kolekce je provedena ve dvou barevných řadách. Těšit se můžete na až překvapivě lehkou mikinu, polo trička, trička nebo kraťasy, které čekají i na ženy, to vše s palmovým motivem. Součástí je i stand bag, kšilt, čepice a dva modely obuvi, PUMA x PTC GS.One Sport a PUMA x PTC Laguna Fusion Sport.

Stránky výrobce: www.pumagolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...