Miz triDo rukou těch nejzkušenějších hráčů jsou určeny tři nové sety želez Mizuno s označením PRO 221, PRO 223 a PRO 225. Vynikají precizností zpracování a nabízejí výborný poměr razance i možnosti tvarovat rány. Dnes si představíme poslední variantu, tedy PRO 225.

PRO 225 reprezentuje druhou generaci kovových žiletek, nejhranějších želez Mizuna v profesionálních sériích. Oproti originálu jde o kompaktnější verzi, vyšší rychlosti míče se dosahuje díky proměnlivé tloušťce líce. Kovaná železa z chrom-molybdenu (Chromoly) jsou napříč lící tenčí a kombinují duté tělo s wolframovým závažím o hmotnosti 28,5 gramu (2–7), což pomáhá k vyššímu a stabilnějšímu letu míče i k jeho vyšší rychlosti. V případě 9 až PW pracovali s karbonovou ocelí, vzadu je stabilizační závaží pro preciznější údery a pronikavější let.

Elitní hráči mohou preferovat tato dlouhá a střední železa, golfisté s nízkými až středními hendikepy mohou využít předností celého setu, v němž hůl pořídíte za 260 euro. Vyrábějí se pouze pro praváky. Šéf výzkumu a vývoje David Llewellyn k těmto holím podotýká: „Jde o extenzi naší hybridní technologie, kterou tak využíváme v setu vzhledu žiletek. Z hlediska profilu a velikosti se posouváme k hranicím. Zároveň se nám podařilo splnit závazek týkající se rychlosti míčku."

Stránky výrobce: MizunoGolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...