Miz vlaknaElegantní siluety, které však nesmí zastínit funkci. Zvlášť v případě oděvů pro letní část sezony, kdy do popředí zájmu vstupují schopnosti rychle schnout, ochladit, chránit před UV zářením, neomezovat v pohybu... Všechny uvedené body splňují i svršky Mizuno, zhotovené z vysoce funkčních vláken Solar Cut, Quick Dry a Move Tech. Každé přitom plní odlišnou roli. Solar Cut pomáhá ochlazovat tělo a chrání před UV paprsky, Quick Dry pohlcuje a rychle odpařuje vlhkost, takže pokožka zůstává suchá, Move Tech je pružná tkanina užívaná v místech, kde je volnost pohybu nanejvýš žádoucí.

Pilíře kolekce tvoří dvě pola na bázi Solar Cut a čtyři pola z Quick Dry. Polo Solar Cut Panel je lehké letní tričko využívající všech předností vláken Solo Cut, zaujme jednoduchým designem. Druhé z triček Solar Cut pracuje s potiskem. V obou případech lze volit ze čtyř barev.
Kolekce Quick Dry zahrnuje texturované polo Quick Dry se třemi knoflíčky, jimiž je ozdobený i límec, v nabídce najdete čtyři barevná provedení, lehké polo Quick Dry Stripe rovněž zhotovili ve čtyřech barvách, hlavní předností je pružnost, na které si zakládají i modely Quick Dry a Quick Dry Plus, kde můžete vybírat dokonce ze šesti barevných variant.

Na jaře či v létě nemusíte vystačit pouze s jednou vrstvou, proto Mizuno přidává bundu a vestu Move Tech, oba svršky odolají dešti a ochrání před větrem, nijak vás neomezí v pohybu. Utkané jsou ze 100% polyesteru, v nabídce figurují ve třech barvách a představují ideálního průvodce pro časná ranní kola.
K tomu přidejte stejnojmenné kalhoty a kraťasy v totožném barevném provedení, zhotovené ze směsi polyesteru a polypropylenu. Kolekci doplňují dvě čepice.
Veškeré produkty z kolekce Mizuna pro jaro a léto najdete na pultech obchodů, cenové rozpětí v závislosti na produktu začíná na 55 euro a nepřekročí stovku.

Stránky výrobce: www.golf.mizunoeurope.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...