SLKterá bota vévodí segmentu bezespajkové obuvi Footjoy? Pokud se domníváte, že jde o Pro|SL, pak je vaše domněnka zcela správná. V modelu pro letošní rok se zaměřili na zvýšení pohodlí i rychlost. Komfort souvisí s pěnou ve střední části, systém polstrování (Stratofoam) vychází z pěny tvořené směsí materiálů a rozmístěné tak, aby chodidlo mělo potřebnou oporu a pohodlí při švihu i chůzi.

Pro|SL staví na kvalitní měkké kůži, výborné trakci za všech klimatických podmínek či výjimečné obvodové stabilitě, díky níž vyvinete při švihu více energie, takže míček získá vyšší rychlost. Výrobce poskytuje jednoletou garanci na voděodolnost. Z předností této obuvi se mohou těšit muži, ženy i juniorští hráči a hráčky. Vedle zavazování na tkaničky máte k dispozice verzi s BOA dotahováním a dále variantu Carbon, jež díky karbonové vložce přináší větší kontrolu pohybu a stabilitu.

Více informací na www.footjoy.co.uk/

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...