Garmin MarqZnačka Garmin představila novou řadu luxusních hodinek s označením MARQ. Řada MARQ obsahuje pět modelů zaměřených na sportovce, dobrodruhy, jachtaře, letce nebo vyznavače rychlých vozů. Každý z modelů má nejen unikátní design, ale také funkce, které v každém z oborů nabídnou plnohodnotné využití hodinek.

Automobilový MARQ Driver má například v paměti 250 mezinárodních závodních okruhů, na nichž umí automaticky zaznamenat historii jízdy, včetně mezičasů. Pro milovníky outdoorových aktivit je určen model Expedition s vestavěnými mapami, barometrickým výškoměrem, GPS, elektromagnetickým kompasem a oxymetrem pro snazší aklimatizaci.

Kromě specifických vlastností jednotlivých hodinek, nabízí všechny modely kombinaci chytrých, všestranně sportovních a outdoorových funkcí. Mezi tyto funkce patří například možnost měření a záznamu hry na golfovém hřišti. Všechny hodinky řady MARQ mají k dispozici databázi více než 41 000 golfových hřišť s možností záznamu skórekarty a měření vzdáleností k jamce, greenu, překážkám a dalším důležitým místům na ferveji. Cena hodinek začíná na 39 000 Kč.

Stránky výrobce: www.garmin.cz

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...