slx

A pochopitelně i ze hry. A k tomu, abyste si ji užili, potřebujete kvalitní obuv. FootJoy tuto podmínku bezezbytku splňuje, což platí také pro jeden z nejúspěšnějších bezespajkových modelů Pro/SLX.

Boty najdete ve dvou variantách, FootJoy Pro/SLX a FootJoyPro/SLX Carbon. V případě letošních modelů hraje důležitou roli systém PWR TRAY zajišťující přenos energie během švihu, který podporuje stabilitu hráče. Paprskovitý disk v podrážce vylepšuje trakci, 3D X-Wing, speciální pěna a stabilizátor v patní části efektivně řídí pohyb do stran a vzhůru, což přispívá k trakci, komfortu i kontrole.

V botě použili dva druhy pěny, první z nich pohlcuje nárazy při každém kroku a vrací energii, FTF+ pěna přispívá ke zpevnění obvodové části boty a poskytuje oporu a stabilitu během švihu. Stabilitu v případě modelu Carbon umocňuje technologie 3D Carbon X-Wing. Komfort zvyšuje tvarování části kolem kotníku, vložka, jež se natvaruje, dále k němu přispívá i prodyšnost a použití síťoviny. Volit můžete i z několika profilů, pokud jde o šířku chodidla. Svršek zhotovili z prémiové kůže, která je příjemně měkká, prodyšná a voděodolná, na voděodolnost pak výrobce poskytuje dvouletou záruku.

Z oblečení musíme vypíchnout zcela novou řadu FootJoy TempoSeries. Jedná se o kolekci, která vyniká nízkou hmotností a technologicky je postavená na tom, abyste dokázali čelit všem možným situacím. Strečová vlákna zaručují pružnost, ochranu a komfort v situacích, kdy se náhle změní teplota či přijde prudký déšť. Svršky chrání před UV zářením, odvádějí vlhkost z povrchu těla a jsou antibakteriální.
Řada zahrnuje oblečení pro ženy i muže a jedná se o kalhoty, sukně, mikiny s kapucí, bundy a vesty v oranžové, tyrkysové a odstínech modré barvy.

Stránky výrobce: www.footjoy.co.uk/

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...