Evnroll er2bHned několik užitečných „hraček" a k tomu jeden z patrů nabízí pod stromeček značka Evnroll, která si raketově získává přízeň v segmentu patrů. Začněme holí. Jde o novou verzi oceňovaného modelu ER2 MidBlade v černém provedení. Ve stejné barvě zhotovili také grip a headcover. Patr je napěchován vyspělou technologií, včetně tzv. Sweet Face, v nezávislých testech označenou jako technologii měnící hru. Hlavu zhotovili z nerez oceli 303, patr se dodává ve třech délkách šaftu (33, 34 a 35 palců), standardně je osazený černým pistolovým gripem výrobce a je vyvážený do špičky.

Druhý dárek najdete po označením Gravity. Jedná se o grip z velmi lehké EVA pěny, vážící pouhých 35 gramů. Gripy představují jediné spojení vaší hole s rukama, které jsou hodně citlivé. Pozice rukou v impaktu pak zásadním způsobem ovlivní kontakt líce s míčkem. Už jen pouhé uklonění úderové plochy o 1° způsobí, že míček místo v jamce přejede po její hraně.
Součástí gripu je 70gramová ocelová tyč procházející po celé délce, díky které snáze vnímáte přesný úhel líce. Ruce a hlava patru jsou totiž spojeny dohromady a je třeba líc nastavit do kolmé pozice. Právě tomu slouží tyč, s jejíž pomocí hráč lépe vnímá pozici hole před zásahem a po něm a může eliminovat rotaci úderové plochy v momentě impaktu.

Třetí užitečnou záležitost z dílny Evnroll představuje RollBoard. Jedná se o tréninkovou pomůcku obdélníkového tvaru o rozměrech 24 x 4 palce. Povrch desky je pokrytý hebkou tkaninou s vlasem, který vám po odehrání patu ukáže, jak se míč po zásahu chová. Nepotřebujete drahé kamery či monitory, RollBoard vám okamžitě a přesně odpoví, jak míč roluje, pod jakým úhlem je odehrán, a zjistíte i okamžik, kdy míč začne rolovat.
Použití je přitom velmi jednoduché. Líc patru založte za míček ve vzdálenosti jednoho palce tak, že šaft je vyrovnaný vzhledem k zadní části míčku. Z této pozice odehrajte pat a následně na desce vidíte výsledek.

A konečně TourStroke, což jsou dva nástroje v jednom. Lze jej použít jako tréninkovou pomůcku i jako konvenční patr. V prvním případě hůl, respektive úderovou plochu umístíte palec za míček a šaft vyrovnáte s ohledem na zadní stranu míčku. Provedete úder a automaticky budujete tři pilíře perfektního úderu: kratší odtažení, kolmé postavení patru při impaktu a delší protažení.
Při využití pomůcky jakožto konvenčního patru hráči ocení vysoký moment setrvačnosti, díky němuž se hůl chová stabilně. To se pozitivně promítá v přesnosti, zejména při krátkých patech, kdy golfisté vnímají větší tlak.

Stránky výrobce: www.evnroll.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...