Spa Hotel Ulrika

King TecPřesnost, zpětná vazba, vzdálenost i tolerance zabalené v atraktivním designu. Inženýrům z Cobry se podařilo takřka nemožné – vměstnat všechny uvedené přednosti do jediných holí, kovaných želez KING Forged Tec. A tak se do rukou těch nejzdatnějších dostala parádní zbraň. Klasický tvar spojený s délkou ran i promíjivostí v podobě želez KING Forged TEC dostanete ve dvou verzích, v klasické i s jednotnou délkou šaftu, což je model označený ONE Length.

Novou generaci želez KING Forged TEC charakterizuje tvar typické žiletky. Dutá konstrukce podporuje měkčí kontakt s míčkem i razanci, což právě lepší hráči ocení. Elegantní muscle-back stojí na sofistikovaném designu. Prostřednictvím dutého těla snížili těžiště, čímž podpořili dosahovanou délku ran, ale také toleranci i možnost tvarovat rány. Pěna uvnitř dutiny vylepšuje akustiku a pomáhá dosáhnout měkčího pocitu při úderu, tenká líc pak slouží ke zvýšení rychlosti míče.
Zapracovali i na vložce v líci, jež zvětšuje optimální zónu zásahu. S tím souvisí vyšší úhel odpalu i vyšší rychlost míče. Wolframové závaží ve špičce pomáhá vycentrovat těžiště za úderovou zónou, abyste vytěžili maximální délku a zároveň zvýšili přesnost, a to i v případě, kdy míček netrefíte ideálně.

Podobně jako většina současných holí Cobra jsou železa opatřena inovativním systémem COBRA CONNECT™ Powered by Arccos, který umožňuje uživatelům pomocí senzorů v gripu a aplikace vyhodnocovat vzdálenosti i přesnost ran a na základě toho pracovat na zlepšení hry.

Verzi KING Forged TEC ONE Length, tedy s jednotnou délkou šaftu, můžeme považovat za další dimenzi konzistence. Design každého železa je upraven tak, aby hmotností i délkou odpovídal železu č. 7. Hráčům to umožní opakovaně provádět stejný švih, což má přispět k větší herní konzistenci napříč celým setem.
Úhel lie je upraven pro optimální let míče, u delších želez je proto pozice hole strmější, u kratších plošší. Šafty dlouhých želez usnadňují vyslání míče do vzduchu, šafty wedží pak podporují lepší kontrolu úderů z okolí geenů.

Oba modely opatřili gripem Lamkin Crossline COBRA CONNECT (modrý/jednotná délka, černý/proměnlivá délka) a osadili šaftem KBS $-Taper Lite (115/S a 110/R, 120/Wedge), další varianty přibyly v listopadu. Sety začínají čtyřkou a končí PW, k dispozici jsou pro praváky i leváky. Cena setu odpovídá ekvivalentu 1 200 euro.

Stránky výrobce: www.cobragolf.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...