Rad FWFervejová dřeva RADSPEED stejně jako drajvry, které jsme vám už představili, těží z využití tenké karbonové koruny, která umožnila ušetřenou hmotnost využít na podporu rychlosti míče. I v tomto případě pracovali s radiálním vyvážením a využili i osvědčené kolejničky zvyšující pružnost vodící hrany a zároveň podporující interakci hole s povrchem. I v případě fervejových dřev se nabízejí tři verze.

RADSPEED charakterizuje tradiční tvar, vyvážení napomáhá dosažení velmi nízké míry rotace, vysokého úhlu odpalu i tolerance. Poprvé v případě tohoto typu holí pracovali s počítačově frézovanou lící.

RADSPEED BIG TOUR a TOUR pracují s 23gramových závažím posunutým vpřed. Big Tour trojka dřevo má mírně větší profil a silnější loft, čímž zkonstruovali nejrychlejší dřevo s nejnižší rotací v celé řadě, které perfektně doplní drajvr RADSPEED. Pětka Tour je kompaktnější, ideální pro tvarování ran.
A nakonec RADSPEED DRAW nabízející středně vysoký let s podporou do draw. Tolerantní dřevo vhodné pro hráče sužované šlajsem.

RADSPEED a RADSPEED DRAW zahrnují 3W (14,5°), 5W (18,5°) a 7W (22,5°), BIG TOUR 3W (13,5°) a TOUR 5W (17,5°), RADSPEED a RADSPEED DRAW najdou i ženy, a to v kombinaci černé barvy s tmavě červenou.

Stránky výrobce: www.cobrapumagolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...