Rad FWFervejová dřeva RADSPEED stejně jako drajvry, které jsme vám už představili, těží z využití tenké karbonové koruny, která umožnila ušetřenou hmotnost využít na podporu rychlosti míče. I v tomto případě pracovali s radiálním vyvážením a využili i osvědčené kolejničky zvyšující pružnost vodící hrany a zároveň podporující interakci hole s povrchem. I v případě fervejových dřev se nabízejí tři verze.

RADSPEED charakterizuje tradiční tvar, vyvážení napomáhá dosažení velmi nízké míry rotace, vysokého úhlu odpalu i tolerance. Poprvé v případě tohoto typu holí pracovali s počítačově frézovanou lící.

RADSPEED BIG TOUR a TOUR pracují s 23gramových závažím posunutým vpřed. Big Tour trojka dřevo má mírně větší profil a silnější loft, čímž zkonstruovali nejrychlejší dřevo s nejnižší rotací v celé řadě, které perfektně doplní drajvr RADSPEED. Pětka Tour je kompaktnější, ideální pro tvarování ran.
A nakonec RADSPEED DRAW nabízející středně vysoký let s podporou do draw. Tolerantní dřevo vhodné pro hráče sužované šlajsem.

RADSPEED a RADSPEED DRAW zahrnují 3W (14,5°), 5W (18,5°) a 7W (22,5°), BIG TOUR 3W (13,5°) a TOUR 5W (17,5°), RADSPEED a RADSPEED DRAW najdou i ženy, a to v kombinaci černé barvy s tmavě červenou.

Stránky výrobce: www.cobrapumagolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...