3d KingPuttersSpolečnost COBRA Golf se poprvé pustila na neprobádanou půdu patrů v roce 2020, když ve spolupráci s HP nabídla limitovanou edici kovových patrů z 3D tiskárny KING SuperSport-35. Nyní přichází na scénu bez limitů a nabízí kompletní řadu multimateriálových patrů KING 3D, zahrnujících tři modely, GrandSport-35, SuperNova a Agera. Představme si první dva.

Pro patry je charakteristická 3D tištěná nylonová mřížka, jejíž struktura přispívá k optimálnímu rozložení hmoty. S ní souvisí vysoký moment setrvačnosti, zaručující velkou stabilitu. Zároveň tvoří podpůrnou část těla, tlumí vibrace a vylepšuje zvuk. Každý z modelů má ocelové šasi, kovanou korunu z hliníku, wolframová závaží a vložku v líci. Patry se opírají o technologii sestupných loftů (Descending Loft Technology – DLT), příznačnou klesajícími lofty líce tak, aby hůl produkovala konzistentní úhel odpalu a rolování míčku v závislosti na patovacím stylu.

KING GrandSport-35, který pořídíte za ekvivalent 350 euro (jednotná ceny pro všechny modely), představuje blade velikosti oversize. Opírá se o moment setrvačnosti srovnatelný s oversize mallety. Ideálně padne hráčům vedoucím patr po mírném oblouku.
Multimateriálová konstrukce se skládá z ocelového těla (268 g), kované hliníkové koruny (21 g) a 3D nylonové mřížkové struktury zhruba poloviční hmotnosti jako hliník. Těžiště posunuli blíž k patě a špičce i s pomocí wolframu (30 g), čímž zvýšili toleranci. Klesající lofty (4°, 3°, 2°, 1°) zajišťují konzistentní a přesné rolování patů, díky hliníkové vložce získáte dostatečnou zpětnou vazbu. Jednoduchá linie na horní části pomáhá patr zaměřit.
Patr je k dispozici pro praváky i leváky, v délce 34" a 35" (jinou délkou vám dodají na objednávku). Hole opatřili lehkými polyuretanovými gripy Lamkin Sinkfit CONNECT a jako všechny hole Cobry lze pomocí senzoru a aplikace Arccos Caddie vyhodnocovat parametry úderu.

Druhým z modelů je KING SuperNova, mající podobu „zubu". Extrémní moment setrvačnosti (5700) z něj činí skutečně stabilní patr, což při méně přesném zásahu uvítáte. Vyšší hmotnosti dosáhli pomocí šasi z oceli (291 g) i přidáním wolframu (42 g) po obvodu. Dvě 3D mřížové struktury pracují s odlehčeným nylonem, aby váhu optimálně rozložili.
Podobně jako u prvního z modelů pracují se snižujícím se loftem (4°, 3°, 2° a 1°), k němuž se váže konstantní rolování i launch. Patr je vybaven odlehčeným gripem Lamkin Sinkfit CONNECT, dodává se ve verzi pro praváky i leváky, v délce 33", 34" a 35" (další délky šaftů na objednávku).

Stránky výrobce: www.cobragolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...