Cleveland 588 FWAlespoň tak to tvrdili v jedné české pohádce. A stejná věta mě napadá, když pátrám po tom, proč dosud tuzemští golfisté neobjevili kouzlo holí Cleveland. Možná by jejich rány byly stejně pohádkové. A když už to vědí i čerti, není důvod zatajovat ani vám, s čím chce renomovaný výrobce holí oslovit zákazníky letos. Zvlášť když hodlá vzít český trh útokem.

Opěvovaná, vytoužená, ale i nedostatečná. I taková může být délka. V golfu často nadhodnocovaná, a tak po ní prahneme. Je to jednoduché – krátkou hru jste vypilovali k dokonalosti, na greenech si počínáte neomylně, ale těch pár kýžených metrů, které k úspěchu chybí, ztrácíte na odpalištích i na fervejích. Proč se tedy nepoohlédnout po holi, díky které tento hendikep (alespoň zčásti) překlenete!
Cleveland 588 HybridPokud jsme právě popsali váš problém, čtěte pozorně následující řádky – fervejová dřeva a hybridy Cleveland 588 by vám mohla prospět. Nejdelší hole v podání renomovaného výrobce jsou absolutní špičkou, právě pokud jde o délku. A co je podstatné, vyhoví potřebám naprosté většiny golfistů.

Detailní informace o fervejových dřevech a hybridech Cleveland 588 najdete v únorovém vydáníGolfu.

Více o výrobci a jeho produktech zde

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...