Mack DaddyPřesně to slibuje mistr wedží Roger Cleveland, který úzce spolupracuje s těmi nejlepšími profesionálními golfisty. Z jejich spolupráce se zrodilo další vydání osvědčených wedží Mack Daddy. Dokonalý tvar a progresivní usazení těžiště podporují nižší, kontrolovanější trajektorii i u vyšších loftů. Na první pohled zaujme malý offset, hranatější špička, přímější přední hrana, což holi propůjčuje čistý, klasický vzhled, preferovaný těmi nejlepšími hráči.

Nová konfigurace šestnácti drážek umožňuje udělit míči více rotace, zejména u chipu a pitche. Srpkovitý spodek zvyšuje preciznost ran, hlavně v případě polovičních úderů z obtížných poloh. Wedge jsou vykovány z měkké oceli 1025c, což dává záruku příjemného kontaktu a konzistence.
Nabízí se ve dvou verzích povrchové úpravy – nikl-chrom a břidlice. Lofty odstupňované po dvou stupních začínají na hodnotě 50° a končí na 60°. Standarndě se dodávají na šaftu True Temper Dynamic Gold Tour Issue a s gripy Lamkin UTx. Cena za kus odpovídá ekvivalentu 170 euro.

Stránky výrobce: www.callawaygolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...