Inovai 6Už jen pár dní zbývá do uvedení nové ředy patrů Bettinardi pro rok 2022, konkrétně jde o modely 2022 BB a Inovai. Jedná se o inovace série BB a Inovai 6.0, zcela nová je pak řada patrů s vysokým momentem setrvačnosti Inovai 8.0.

Modely Inovai spojuje nejnovější způsob frézování líce, označovaný jako Roll Control, což víceméně prozrazuje, že úderová plocha napomáhá rychlejšímu rolování míčku. Slouží k tomu asymetrický design drážek podporující horní rotaci míčku. Nepřítomnost vložky nabízí výbornou zpětnou vazbu při impaktu.

Patry Inovai 6.0 vykazují také estetická vylepšení – hlavy zmenšili o 5 %, což se promítá v kompaktnějším tvaru, na horní části ještě více vyniká linka usnadňující vyrovnání. Všechny čtyři modely najdete pro praváky i leváky a obecně jsou považovány za jedny z nejúspěšnějších modelů výrobce.
Verze Inovai 8.0 představuje novinku v rodině patrů Inovai. Hole mají oporu v nejnovější technologii, zahrnující frézování líce i zhotovení zcela nového designu hlavy, jenž čerpal inspiraci od hráčů na Tour. Pracovali s nerez ocelí 303 i hliníkem 6061, aby docílili optimálního rozložení hmoty, jež nabízí větší toleranci a stabilitu. Opět máte k dispozici čtyři modely pro praváky i leváky.

Rada BBŘadu patrů BB charakterizuje frézovaná líc Flymill a grafitově šedá povrchová úprava – jednoduše chladná elegance. Hlavy vyfrézovali z nerez oceli 303, sérii nově doplňuje model BB46. Jde o středně velký mallet, který doplňují další tři bratříčci pro praváky i leváky, BB1F (Flow), BB8W (Wide) a BB1. Zakladatel a šéf společnosti Robert J. Bettinardi k těmto patrům dodává: „Jsem pyšný, že pokračujeme v tradiční řemeslné práci a vytvořili jsme naši nadčasovou a nejvyspělejší řadu, která z hlediska výkonu obstojí v konkurenci špičkových značek, navíc patry skvěle vypadají!"

Stránky výrobce: www.bettinardi.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...