Boa 2Boa na druhou, tak by se dala ve zkratce charakterizovat nová obuv adidas TOUR360 XT Twin Boa. Přední výrobce sportovního oblečení a obuvi poprvé přichází s golfovou botou vybavenou ne jedním, nýbrž dvěma mechanismy zapínání. Duální konstrukce je známá z cyklistiky a řešení lépe vychází vstříc individuálním požadavkům nositele, golfistům má nabídnout déle trvající komfort.

Ruku si ku prospěchu věci podávají tvar, design i inovace, výsledkem je nastavitelnost na „mikroúrovni", rozdělená do dvou částí. První tvoří nezávislý hlavní systém utažení, který se kombinuje s pásem procházejícím kolem chodidla v jeho střední části. Celý systém dobře brání uvolnění i vnikání nečistot dovnitř obuvi, kterou snadno a rychle utáhnete i uvolníte. „Tkaničky" jsou lehké, avšak pevné, opět zhotovené s ohledem na komfort, speciální poutka, jimiž procházejí, snižují tření a tím i jejich opotřebení.

Systém boa se ukázal jako vhodnější řešení, pokud jde o trakci, díky tomu vedle větší stability získáte i potřebnou kontrolu, abyste mohli odehrát ránu se vší razancí. Mechanismus je lehký, voděodolný i velmi trvanlivý, s novou obuví se tak můžete vydat směle vstříc klimaticky nepříznivím podmínkám, aniž by váš výkon trpěl.

Stránky výrobce: www.adidas.co.uk

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...