Adi knitI takový vzkaz vyslal adidas golfistům v podobě nové obuvi TOUR360 XT Primeknit, kterou charakterizuje voděodolný pletený svršek, nabízející vyšší úroveň komfortu, aniž by tím trpěl výkon. Právě pohodlí se stává mantrou, pokud jde o boty, neboť hráči se i cestou na poslední green chtějí cítit svěží jako na prvním odpališti.

Kvalitní pletená svrchní část modelu TOUR360 XT Primeknit je toho zárukou. Speciální příze, z níž zhotovili svršek, odpuzuje vodu, takže chodidlo udržuje v suchu, pohodu zajišťuje současně velmi dobrá prodyšnost.
„Pracujeme kreativně, abychom z hlediska pohodlí i výkonu nabídli hráčům prvotřídní produkt," zdůrazňuje Masun Denison a doplňuje, „s TOUR360 XT Primeknit jsme uspěli ve všech bodech, k extrémnímu pohodlí přidáváme oporu, trakci i stabilitu. Pomyslnou třešinku představuje jedinečný vzhled."

Stabilita hraje při švihu podstatnou roli, proto při výrobě nové obuvi využili technologie k natvarování svrchní části, aby poskytla více opory ve středu chodidla, zároveň brali v potaz zachování nízké hmotnosti. Ve spojení s pásem jdoucím kolem boty (360 Wrap) je chodidlo dobře ukotvené. Stabilitu umocňují spajky, kterých do podrážky zapustili osm, čtyři v přední a čtyři v zadní části boty. Po celé délce mezipodešve se táhne osvědčená pěna Boost, jež kromě zvýšení pohodlí vrací energii.

Nový model je k dostání ve třech barevných variantách, šedé, černé a tmavě modrozelené. Pár pořídíte za ekvivalent 160 liber.

Stránky výrobce: www.adidas.com

Foto: výbava


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...