Golfová hřiště Ústecký kraj

Golfová hřiště Ústecký kraj


Zobrazit místo Golfová hřiště Ústecký kraj na větší mapě
Zpět na články
Most  | 9Praporek
FEE od
od 400 Kč
Most
9jamkové hřiště vzniklo v oblasti rekultivované navážky po důlní činnosti. Areál přímo sousedí s mosteckým hipodromem a jednotlivé jamky jsou zakomponovány do mírně zvlněného terénu se zajímavými výhledy na Most, Krušné hory a České středohoří. V roce 2014 byl změněn design hřiště na Par 72 a proběhlo jeho přenormování.
Restaurace PRO
FEE od
od 600 Kč
Teplice – Cínovec
Nejvýše položené domácí hřiště se nachází v divoké horské krajině Krušných hor, kde je do mírně zvlněného terénu citlivě zasazeno devět jamek linksového typu. Dráhy i jamkoviště jsou modelovány tak, aby vyhovovaly začínajícím i zkušeným hráčům.
Hotel Restaurace
FEE od
od 1 200 Kč
Teplice – Golf Resort Barbora
Golfové hřiště Barbora na Teplicku. Nekonečně zelené plochy. Souznění přírody a lidské činnosti. Paprsky slunce odrážející se v ranní rose. Vítr čeřící vlnky na čerstvě posečeném trávníku. Ladně tvarované, dokonale střižené ferveje a takticky rozmístěné písečné bankry. Příležitost posouvat hranice sebe sama. Příjemná klubovna s výbornou kuchyní. Ubytování Hotel Prince de Ligne Teplice nebo Hotel P
Hotel Restaurace PRO Vozik
FEE od
od 790 Kč
Terezín – Kotlina
9jamkové hřiště necelých 35 minut z centra Prahy nabízí nevšední hru na pečlivě připraveném hřišti. Nechte se také překvapit úrovní hřiště, zázemí a služeb, které byste čekali pouze u špičkových 18jamkových resortů.
Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
2
Další
Konec
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...