Golfová hřiště Středočeský kraj

Golfová hřiště Středočeský kraj


Zobrazit místo Golfová hřiště - Středočeský kraj na větší mapě
Zpět na články
FEE od
od 500 Kč
Horní Bezděkov – Botanika
Relaxaci i sportování se lze oddávat v Areálu Botanika v Horním Bezděkově u Unhoště. Z centra Prahy je to cca 30 kilometrů, díky dálnici je spojení hladké.Nabízíme ubytování v 18 čtyřhvězdičkových apartmá v Hotelu Botanika. Multifunkční komplex s bohatým sportovním zázemím je citlivě zasazen do prostředí křivoklátských lesů. Součástí je stylová restaurace s pestrou nabídkou pokrmů.
Hotel Restaurace PRO
FEE od
od 1 200 Kč
Kácov – Panorama Golf Resort
Sedmadvacet jamek špičkové kvality, driving range, chipping a putting green, kongres, hotel a restaurace pouze 35 minut od Prahy. Nádherná příroda Posázaví, rozmanitost každé ze tří devítek nabízí pestrost hry a zapamatovatelnost každé jamky svou individualitou.
Hotel Restaurace Vozik
Karlštejn  | 27Praporek
FEE od
od 1 350 Kč
Karlštejn
Jedinečné hřiště s romantickou kulisou majestátního hradu českých králů nabízí 27 jamek, při jejichž zdolávání vstupují do hry i náročná převýšení. Členitost terénu, přírodní rokle, dvě jezera a řada bankrů vytvářejí atraktivní prostředí i pro náročné hráče.
Restaurace PRO Vozik
FEE od
od 2 000 Kč
Konopiště – Tvoršovice
Areál zahrnuje dvě 18jamková mistrovská hřiště a 9jamkovou veřejnou akademii. Nechybí ani rozlehlý driving range s přilehlými tréninkovými plochami. V resortu můžete také relaxovat ve velkém Spa&Wellness centru, v letních měsících s možností využití venkovního bazénu.
Hotel Restaurace PRO Vozik
Líšnice  | 9Praporek
FEE od
od 490 Kč
Líšnice
Druhé nejstarší golfové hřiště v ČR založené v roce 1928. Kompletně zavlažovaných 9 jamek s historickou klubovnou z roku 1933 leží v nádherné krajině 10 km jižně od Prahy. Příjemná klubová atmosféra přeje dobrým golfovým úderům.
PRO
1 FEE 2
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...