Golfová hřiště Středočeský kraj

Golfová hřiště Středočeský kraj


Zobrazit místo Golfová hřiště - Středočeský kraj na větší mapě
Zpět na články
Poděbrady  | 18Praporek
FEE od
od 650 Kč
Poděbrady
Rovinaté 18jamkové hřiště s rozlehlými plně zavlažovanými greeny se rozkládá v lužní oblasti labských meandrů a jeho největší pýchou jsou především vzrostlé vysoké stromy a množství menších i větších vodních překážek. Hřiště bylo přenormováno. Prořezem a obměnou stromů se stalo hratelnějším pro všechny kategorie hráčů.
Restaurace PRO
Popovičky – PGA National Czech Republic – Oaks Prague
Hřiště PGA National Czech Republic, které je spravováno přední světovou manažerskou společností Troon Golf, splňuje nejvyšší standardy pro pořádání mezinárodních turnajů. Hřiště navrhl špičkový architekt Kyle Phillips a leží přímo v srdci OAKS Prague, který se rozkládá na 140 hektarech nádherné krajiny středních Čech.
PRO Vozik
FEE od
od 390 Kč
Předboj – Yard Resort
Golfový areál tvoří významnou část Yard Resortu a je navržen tak, aby hráčům umožnil kvalitní a pestrý nácvik golfové hry, ale i plnohodnotný golf na 9jamkovém znormovaném hřišti. Plně využívá všech možností přírodního prostředí v okolí obce Předboj, které je pro golf doslova jako stvořené!
Hotel
Pyšely  | 18Praporek
FEE od
od 600 Kč
Pyšely
Loreta Golf představuje golfový areál, který zcela splňuje nejvyšší nároky na hru, zázemí a restauraci. Design vznikl s ohledem na vybudování sportovně náročného hřiště z mistrovských odpališť a zároveň férového a hratelného hřiště.
Hotel Restaurace PRO Vozik
Roztěž – Casa Serena
První soukromé hřiště v České republice, kde lze hrát jen na základě pozvání majitele, případně v rámci tzv. Access Program. Osmnáctka s širokými fervejemi a velkorysými greeny je situována okolo malé obce Roztěž u Kutné Hory, lemována lesy, jež dotvářejí její intimní charakter. V letech 2008–2011 hřiště hostilo European Senior Tour.
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...