So-Yeon-RyuO vítězce patrně nejtěžšího a také nejštědřeji dotovaného turnaje dámské profesionální série – US Open – musela rozhodnout až rozehrávka hraná na tři jamky. V ní se utkaly dvě zástupkyně jihokorejského golfu, Hee Kyung Seo, která před přerušením závěrečné rundy čekala v klubovně v pozici vedoucí hráčky, a So Yeon Ryu, jež tři jamky před koncem ztrácela na vedení jediný úder. Druhá jmenovaná manko smazala a posléze v play-off vybojovala nejcennější titul své kariéry.

 

 

Vítězná golfistka si pokračování souboje přitom vybojovala takřka v hodině dvanácté, když na poslední jamce závěrečného kola zahrála klíčové birdie. Další dva berdíky pak přidala v minisouboji s Hee Kyung Seo, která na tento nástup nenašla odpověď. 

Třetí příčka s odstupem dvou úderů na jihokorejské duo zbyla na Američanku Crtistie Kerr (283/-1), která byla poslední hráčkou ze startovního pole, jíž se podařilo skončit v minusových číslech.
Jedenáct úderů nad par v součtu čtyř kol zapisovala Jessica Korda, jejíž výsledek stačil na velmi slušné dělené 34. místo.

Vítězná So Yeon Ryu si pro nejcennější trofej kariéry došla v rozehrávce. (Foto: Globe Media)

Výsledky turnaje


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...