Woods GMR-750Nejslavnější golfista historie Tiger Woods už se pomalu chystá na jeden z turnajů, na nichž je tradičně hostitelem, tedy blížící se Hero World Challenge (přelom listopadu a prosince na Bahamách). Legendární Američan také minulý týden oznámil, že v indoorové lize TGL bude jeden z týmů (Jupiter Links Golf Club) nejen vést jako kapitán, ale zároveň i spoluvlastnit.

Zbrusu nová soutěž, kterou kromě Tigera zaštítil také Rory McIlroy, se jak známo rozběhne už první lednový týden, a měla by přinést patnáct vzájemných ligových utkání v podání šesti týmů, a následné semifinále a finále. Půjde o kombinaci hry na simulátoru a reálných kratších ran, hrát se bude v nově vybudovaném supermoderním halovém komplexu na Floridě. Známy už jsou i názvy ostatních týmů: Atlanta Drive GC, Boston Common Golf, Los Angeles Golf Club, TGL New York a TGL San Francisco.

Fanoušky i novináře ale ze všeho nejvíc zajímalo, jak je na tom patnáctinásobný majorový šampion se zdravím. Woods musel letos v dubnu odstoupit po dvou kolech z Masters kvůli bolesti v kotníku a od té doby závodně nehrál, už dva roky se zotavuje z vážných zranění při autohavárii a spekulovalo se o tom, zda si vůbec ještě prodlouží svou mimořádnou kariéru.

Samotný Woods ale tentokrát nalil příznivcům trochu optimismu do žil, když prohlásil, že už je na tom mnohem lépe. „Kotník už mě nebolí vůbec, jakmile ho dali do pořádku, není tam vůbec žádný problém. Zlobí mě spíš některé části těla, které mě zlobívaly vždycky, znáte to, jednu věc vyléčíte a ozve se další," poznamenal Tiger.

Ten se nedávno na veřejnosti ukázal v roli otce, když pomáhal jako kedík svému synovi Charliemu, a z dostupných záběrů bylo patrné, že už opravdu prakticky nekulhá. „Ze čtyřdenního nošení holí jsem byl ale pořádně unavený, ne že ne. Zaplaťpánbůh, že to bylo rovinaté hřiště a žádné kopce," usmál se slavný golfista. Žádný termín svého případného návratu na hřiště v roli hráče ale ani tentokrát nezazněl, musíme tedy věřit a doufat.

Připravil: Lukáš Pařenica
Archivní foto: GlobeMedia Reuters

Zdroj:
https://golfweek.usatoday.com/2023/11/07/tiger-woods-leg-injury-update-ankle-pain/


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...