rory montyPaul McGinley byl vybrán do role kapitána evropského rydercupového týmu pro klání v roce 2014 v Gleneagles. Po jeho zvolení ho hned podpořil jeden z neúspěšných kandidátů Colin Montgomerie. „Byl by to sen, kdybych byl zvolen já, ale to se nestalo. Ale nejsem zklamaný. Už jen to, že jsem se dostal do okruhu kandidátů, je pro mě ctí," řekl.

„Teď je důležité, že všichni budeme krýt Paulovi záda, přejeme mu, ať se mu daří. Je to skvělý vůdce, který umí brilantně odhadnou silné stránky každého jedince, zažil jsem to třeba na Seve Trophy,“ dodal Monty na adresu McGinleyho.

Toho podpořil i Rory McIlroy. „Je to ta nejlepší možná volba. Pod Paulem jsem už hrál a je to prostě nejlepší kapitán. Dokáže vás skvěle přesvědčit o vašich schopnostech,“ řekl Rory. „Navíc jsem rád, že jsme nezměnili pravidla pro výběr kapitána. Jsem toho názoru, aby i nadále platilo, že tuto roli děláte jen jednou za život,“ dodal muž a narážel na fakt, že Colin Montgomerie již Evropu v Ryder Cupu jednou vedl.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...