Kim Players„Pátý major" se zásluhou Si Woo Kima stěhuje do Jižní Korey. Skvěle zvládl finále a po výsledku 69/-3 (celkem 278/-10) unikl nejbližším dvěma pronásledovatelům, Poulterovi a Oosthuizenovi, o tři údery. Díky tomu se stal v jednadvaceti letech nejmladším vítězem tohoto prestižního podniku. „Mám pocit, jako bych stále ještě snil o tom, že jednou tento turnaj vyhraju," uvedl po skončení finále překvapivý vítěz a dodal, „nebyl jsem nervózní z toho, že vedu, soustředil jsem se jen na to, abych na sedmnáctce trefil střed greenu."

Skončit druhý nikdy nepotěší, ale v případě Iana Poultera je tomu tentokrát jinak. Vlivem zdravotních komplikací hrál donedávna na výjimku a hrozilo mu, že ztratí plná práva pro působení na PGA Tour. Dokonce se tak i stalo, než manželka Briana Gaye, jehož postihlo něco podobného, nezjistila nesrovnalosti ve výpočtu... Teď se snad Angličan definitivně uklidní a opět začne stoupat vzhůru.

Skvěle rozehranou partii měl před finále domácí Kyle Stanley, ale tíhu okamžiku neunesl. Zahrál tři rány nad par a místo titulu z toho bylo jen dělené čtvrté místo.

Ve hře o čelní příčky byl před závěrečným hracím dnem také vítěz Masters Sergio García. Tomu se však krutě nevyvedla finálová runda, již obešel za 78 ran, což znamenalo propad na dělené 30. místo. To Garcíův krajan Rafael Cabrera-Bello se naopak zaskvěl, když na šestnáctce vysekl nevídaný albatross, teprve třetí v historii turnaje. Z 181 yardů skóroval osmičkou a následně si vychutnával ovace davu. Povedený kousek mu pomohl k dělené čtvrté příčce.

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/competition/2017/the-players-championship/leaderboard.html

Foto @pga


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...