JT WGCPět úderů pod par – výsledek, který ve finálové rundě WGC - FedEx St Jude Invitational zaručil Justinu Thomasovi další vavřín v jeho už tak úspěšné kariéře. Američan díky tomu zvítězil s náskokem tří ran na kvarteto golfistů ve složení Tom Lewis, Daniel Berger, Phil Mickelson a Brooks Koepka. Výhra Thomase vrátila po odmlce na post světové jedničky. Zároveň prokázal, že se mu na tomto podniku daří, opanoval jej podruhé v uplynulých třech letech.

„Celý den jsem musel bojovat, začínal jsem se ztrátou čtyř ran, o to je výhra cennější. V uplynulém období jsem přitom nehrál dobře a sám cítím, že na sobě musím ještě do PGA Championship zapracovat. Rád bych totiž přidal další major," vyslal Thomas jasný vzkaz soupeřům.

Finále se naopak krutě nevydařilo do té doby vedoucímu Toddovi, který po výsledku +5 klesl o čtrnáct příček, podobně na tom byl i zkušený Rickie Fowler, jenž zahrál tři rány nad par, což ho místo útoku na titul srazilo na dělenou 15. příčku. Rovněž se vůbec nevedlo do té doby aktuální světové jedničce Jonu Rahmovi. Španěl tahal za kratší konec od úvodní rundy, kterou obešel v paru, teprve ve finále se však dokázal dostat do záporných čísel, což nestačilo na lepší umístění než v šesté desítce.

Kompletní výsledky turnaje na www.europeantour.com/european-tour/wgc-fedex-st-jude-invitational-2020/leaderboard

Foto: EPGA Tour


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...