yukaYuka Saso (-4) ovládla po rozehrávce US Open a slaví zisk prvního majoru v kariéře. Obdivovatelka Roryho McIlroye využila zaváhání Lexi Thompson na druhé devítce a následně v play-off zdolala Japonku Nasu Hataoku (-4). Na třetí jamce proměnila třímetrový pat a stala se druhým teenagerem s titulem z nejprestižnějšího dámského podniku. Na Lexi Thompson zbylo třetí místo (-3).

„Po nepovedeném začátku finálového kola jsem nebyla v pohodě, ale můj kedík mě uklidňoval slovy, že mám před sebou ještě hodně jamek. A měl pravdu," popsala finálový start pozdější vítězka, jež má pečlivě nastudovaný švih Roryho McIlroye. Irský golfista jí ostatně před finále popřál hodně štěstí. „Když jsem to ráno viděla, byla jsem hodně překvapená," dodala golfistka, která klidně může Roryho časem v počtu získaných majorů dohnat, prozatím jeto 4 ku 1 pro McIlroye.

Kompletní výsledky turnaje na www.lpga.com/tournaments/uswomensopenconductedbytheusga/results

Foto: LPGA Tour


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...