obalka-250x170Jako hodinky, již osmadvacet let, vždy začátkem kalendářního měsíce... Ano, mluvím o časopisu Golf, jehož dubnové vydání se právě dostává ke svým čtenářům. Protože rozumíme tomu, že z důvodu uzavření golfových recepcí může být obtížně získat jeho nejnovější vydání, rozhodli jsme se připravit pro všechny zájemce ochutnávku zdarma. A bez čekání.

Stačí poslat na můj e-mail ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) vaše jméno a vaši e-mailovou adresu a já osobně zařídím, aby vám byla nejpozději do dvou pracovních dnů odeslána zdarma ukázková pdf verze nejnovějšího vydání časopisu GOLF 4/2020.

Josef Slezák, šéfredaktor
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

PS
Pokud by se vám časopis Golf zalíbil a vy ho chtěli v dalších měsících dostávat pravidelně, stačí napsat. Do konce dubna budeme pro vás a vaše přímé objednávky držet ty nejnižší možné klubové ceny:

  • 390 Kč za roční předplatné časopisu Golf v pdf na váš e-mail (ceníková cena 490 Kč)
  • 690 Kč za roční předplatné časopisu Golf poštou do vaší schránky (ceníková cena 890 Kč)
  • Obě zvýhodněné nabídky zahrnují ve své ceně i tradiční bonus zdarma ve formě 6 voucherů 1fee2hráči.


Vše o časopisu Golf ZDE
obalka-500


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...