Mruzek SlavkovZa téměř letního počasí zahájili dnes přední čeští i zahraniční profesionálové prvním dnem golfový turnaj UNIQA Czech PGA Austerlitz & Golf Trophy 2015 ze série Czech PGA Tour na hřišti v moravském Slavkově. Na šest desítek hráčů a hráček čekalo perfektně připravené hřiště.

Na své vynikající výkony ze Skalice navázal Filip Mrůzek. V jeho skórekartě se po dohrání skvělo číslo -3 a ke své hře vzápětí po dohrání sdělil: „Dnes se hrálo dobře! Hodně mě podržel driver. Hned na první jamce se mi podařil eagle, což mi dodalo sebedůvěru. Dál už jsem si spíš připravoval šance a trpělivě čekal na možnosti jejich proměňování. Po birdie na trojce bylo jasné, že právě trpělivá hra bude dnes přinášet ovoce. Další eagle na desítce byl toho důkazem. Bohužel jsem se nevyvaroval dvou bogey, i když vždy po těžkém patu, takže se ani moc nezlobím. Zítra chci dotáhnout zdejší vystoupení do vítězného konce", dodal mladý golfista s úsměvem a zmizel na driving range.

Na druhém místě se zatím usadil průběžný leader Order of Merit Czech PGA Tour Ondřej Lieser (-2) a na děleném třetím místě si dobrou pozici pro zítřejší útok vytvořilo trio Vladimír Velenský, Jan Cafourek a Vítek Novák.
Spokojen s herním výsledkem moc není Roman Šebrle ( +8).

Turnaj ve Slavkově je součástí slovensko – moravského swingu, hraje se na dva dny, dotace činí 400 000 Kč (14 500 Eur). Příští turnaj série Czech PGA Tour se hraje koncem června na hřišti v Ostravici.

Zdroj: Radovan Vrátný, CzechOne, foto: Zdeněk Sluka


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...